MOTHERHOOD Vak na spanie mušelínový 2v1 Zip a Round Grey Classics 3-18 m 0,5 tog

1×1 ks

Značka: MOTHERHOOD
5.0
Spací vak Motherhood Zip-a-Round 2v1 (TOG 2) bol navrhnutý s ohľadom na komfort detí i rodičov.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
46,99
Doprava zadarmo

O produkte

X53457

Inovatívny zips všitý po obvode vaku umožňuje jednoduchú výmenu plienky bez nutnosti rozopínania celého vaku a prebúdzania bábätka.

Rastúci spací vak: Spací vak 2v1 poskytuje možnosť nastavenia veľkosti na 2 rozmery: 3-6 mesiacov pri zapnutom vaku, po odopnutí 6-18 mesiacov. Navyše v podpazuší sú umiestnené cvočky, ktoré zmenšujú otvor pre ručičky (u detí do 4,5 kg). Spací vak Zip-a-Round 2v1 je ušitý z materiálov najvyššej kvality spĺňajúce normy Oeko-Tex Standard 100. Spací vak je zateplený atestovaným polyesterovým vláknom.

Optimálne zateplenie zaisťuje tepelný komfort bez rizika prehriatia bábätka. Vďaka zoptimalizovanej vrstve zatepleniu spací vak Zip-a-Round 2v1 TOG 2 zaisťuje deťom tepelný komfort v rozmedzí 18-22 ° C bez nebezpečenstva prehriatia dieťaťa. Spacie vaky Motherhood Zip-a-Round 2v1 TOG 2 ako jedny z mála na trhu, majú certifikát Oeko-Tex Standard 100 č. IW 00141IW.

Výhody spacieho vaku: .

- Zamedzuje odkopávaniu a bábätku nebude fúkať na chrbátik.

- Bezpečný spánok bábätka, obmedzí náhodnému zakrytiu hlavičky počas spánku.

- Rozmerovo vak využijete až 15 mesiacov.

- Zips po obvode zabezpečí jednoduchý prístup k plienke.

Špecifikácia:

- vonkajšia vrstva

- 100% bavlna

- výplň: 100% atestovaný polyester

- rozmer vaku: 3 - 18 mesiacov

- dĺžka: 84 cm

Teplotný koeficient TOG - udáva mieru zateplenie spacieho vaku. Čím je koeficient vyšší, tým je vrstva zateplenia, a teda hrejivosť vaku intenzívnejšie. 0,5 TOG označuje tenký letný spací vak / 3 TOG - zimný.

Hrejivosť spacieho vaku je potrebné vyberať podľa teploty v miestnosti a oblečenia, v ktorom bábätko ukladáte do spacieho vaku. Jednotlivé kombinácie nájdete v tabuľke v obrázkoch. Uvádzaná tabuľka TOG je informatívna.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.