MosquitNo Rodinný repelentný sprej

1×100 ml, repelentný sprej

Značka: MOSQUITNO

Bezpečná a dlhodobá ochrana proti komárom pre celú rodinu! Odpudzuje hmyz: komáre, ploštice, blchy, osy, kliešte, roztočce.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

22,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: MosquitNo Rodinný repelentný sprej 1×100 ml, repelentný sprej

X55346

Hlavný popis produktu

Bezpečná a dlhodobá ochrana proti komárom pre celú rodinu!

Odpudzuje hmyz:

komáre, ploštice, blchy, osy, kliešte, roztočce. Účinné tiež proti tropickým komárom. Účinná ochrana až 10 hodín. Bez parabénov a látky DEET. Nevhodné pre deti do 6 mesiacov.

Objem:

100 ml

MosquitNo repelentný sprej v rodinnom balení zaručuje ochranu proti komárom pri outdoorových aktivitách a na dovolenke. Udržujte svoju rodinu v bezpečí na pikniku, pešej turistike, plávaní, kempovaní atď. Aktívna látka Saltidin® je bezpečná pre deti staršie ako 6 mesiacov. Dermatologicky testované. Bezpečné pre životné prostredie. Je preukázaná účinná ochrana proti komárom, ovadom a piesočným muškám. Zaistí vám tak bezstarostne strávený čas vonku.

Produkt je účinný na hmyz:

komár tropický (Aedes Aegypti), komár rodu Anopheles (Malaria), komár rodu Anopheles gambiae, piesočné mušky, čierne mušky, kloš jelenia, muchy, komár tigrovaný, komár Culex quinquefasciatus.

Ako produkt použiť:

Aplikujte sprej na pokožku, ktorú chcete mať chránenú pred komármi. Opakujte aplikáciu v prípade plávania či potenia. Účinnosť produktu až 10 hodín. Opakujte aplikáciu produktu v prípade plávania či potenia.

Opatrenia:

Neaplikujte v blízkosti očí a úst. Nikdy nepoužívajte sprej na rezné rany či drobné ranky. Nepoužívajte na podráždenú kožu. Udržujte mimo dosahu detí. Neaplikujte deťom na ruky, hrozí požitie produktu. Nevystavujte produkt teplotám vyšším ako 50 °C. V prípade vzniku alergických reakcií sa poraďte s dermatológom.

Zloženie:

ACTIVE INGREDIENTS: SALTIDIN® 20%, (I-piperidinecarboxylic acid 2-(2-hydroxyetyl)-1 metylpropylester; exact concentration: 20g/100g. INGREDIENTS: Aqua, Alcohol Denat., Hydroxyetyl ​​Isobutyl Piperidine Carboxylate, Peg-8, Parfém.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Horľavé.

Bezpečnostné vyhlásenie:

V prípade nehody či nevoľnosti vyhľadajte okamžite lekársku pomoc. Obal alebo štítok si ponechajte a majte ho v prípade potreby k dispozícii pre svojho lekára. Znečistený odev ihneď vyzlečte. PRVÁ POMOC PRI VDÝCHNUTÍ: Dostaňte raneného na čerstvý vzduch a ponechajte ho v pokoji. V prípade akýchkoľvek pochybností či príznakov vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri reakcii s kožou:

Okamžite vyzlečte znečistený odev. Umývajte kožu veľkým množstvom vody. V prípade podráždenia kože vyhľadajte svojho lekára. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Okamžite vypláchnite oči pod tečúcou vodou. V prípade sťažností raneného či ďalších príznakov sa obráťte na očného lekára.

Pri požití:

Vypláchnite ústa dôkladne vodou. Pite viac vody po malých dúškoch (riediaci účinok). Nevyvolávajte zvracanie! V prípade pochybností či príznakov sa obráťte na svojho lekára. Product Type 19: repelenty a atraktanty. Iba ako odpudzujúci prostriedok proti hmyzu.

Cieľová skupina:

Široká verejnosť.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.