MosquitNo Náramok Classic so sponou uvoľňujúce citronelovú vôňu, nastaviteľná veľkosť

1×5 ks, náramky proti komárom

Značka: MOSQUITNO

Silikónové náramky MosquitNo Classic so sponou umožňujúcou nastaviteľnú veľkosť sú vítanou alternatívou k často lepkavým krémovým repelentom.

9,49
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: MosquitNo Náramok Classic so sponou uvoľňujúce citronelovú vôňu, nastaviteľná veľkosť 1×5 ks, náramky proti komárom

X55340

Hlavný popis produktu

Silikónové náramky MosquitNo Classic so sponou umožňujúcou nastaviteľnú veľkosť sú vítanou alternatívou k často lepkavým krémovým repelentom. Z farebných náramkov sa uvoľňuje citronela minimálne 72 hodín. K praktickosti náramkov prispieva tiež fakt, že sú vodotesné a vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pri outdoorových aj vodných aktivitách. Balenie obsahuje 5 kusov náramkov (čierny, hnedý, červený, tmavomodrý, svetlomodrý) a jednu kovovú sponu.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Nepoužívať v prípade alergie na citronelu. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Používať len pod dohľadom rodičov. Po manipulácii s náramkom si umyte ruky. Citronelová vôňa sa neuvoľňuje pod vodou. Pred spaním náramok odstráňte z ruky. Skladujte na chladnom suchom mieste, nie v blízkosti potravín a nápojov. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Pred použitím odstráňte obal.

Prečo zakúpiť náramok MOSQUITNO?

100% prírodné zloženie (citronelový olej) neobsahuje DEET vôňa sa uvoľňuje až 72 hodín vodotesný vhodný pri outdoorových či vodných športoch praktické cestovné balenie vhodný pre deti aj dospelých (nastaviteľná veľkosť) má ozdobnú sponu obdržíte 5 konkrétnych farieb


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.