MOSH ERGO2 B2P popôrodný vankúš s gélovou vrstvou – ružovo/sivá

1×1 ks, popôrodný vankúš

Značka: MOSH

Popôrodný vankúš MOSH ERGO B2P je nevyhnutným pomocníkom pre čerstvé mamičky. Prináša potrebnú úľavu a pohodlie po pôrode, keď je telo unavené a potrebuje zregenerovať. Vďaka špeciálnemu výrezu uprostred umožní podsedák pohodlné sedenie bez vyvíjania tlaku na bolestivé miesta. Ideálne je využitie ôžete využívať pri sedení na stoličke, v kresle alebo v aute.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

32,89
Doprava zadarmo

O produkte: MOSH ERGO2 B2P popôrodný vankúš s gélovou vrstvou – ružovo/sivá 1×1 ks, popôrodný vankúš

X015530

Hlavný popis produktu

Vankúš MOSH ERGO2 B2P vyniká kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Nesporným benefitom je snímateľný poťah na zips, ktorý môžete jednoducho vyčistiť alebo vyprať v práčke. Podsedák MOSH ERGO2 B2P má protišmykovú spodnú časť, vďaka ktorej bude bez problémov držať na stoličkách a kreslách. Pružnosť materiálu zaisťuje vysokú odolnosť a predlžuje životnosť podsedáku.

V podsedáku MOSH B2P je použitá gélová vrstva a pamäťová pena, vďaka čomu sa dokáže maximálne prispôsobiť krivkám vašeho tela, hmotnosti aj teplote. Gélová vrstva odvádza nadbytočné teplo a udržuje optimálnu teplotu vďaka čomu sa budete cítiť i pri dlhšom sedení pohodlne. Pamäťová pena má vzdušnú štruktúru, umožní odvetrávanie a odparovanie vlhkosti. Pamäťová pena podsedáku je antibakteriálna a vhodná aj pre alergikov.

Popôrodný vankúš môžete vďaka špeciálnemu ergonomickému tvarovaniu s otvorom uprostred využiť i pri iných problémoch, kde je potrebné zmierniť tlak na bolestivé miesta a podporiť krvný obeh. Podsedák je vhodný ako preventívno-liečebná pomôcka pri bolestiach sedacích svalov, chrbtice, či kostrče a dokáže uľaviť i od bolesti pri hemoroidoch alebo pooperačných bolestiach.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.