Meiya&Alvin darčekový set knižka + hračka sloník Alvin

1×1 kus

Na objednávku do 5 dní
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
27,99
Doprava zadarmo nad 29,90 €
27 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X50315

Darčekový set knižka + hračka sloník Alvin Darčekový set obsahuje 19 cm hračku a obrázkovú knižku „A Day at a Park with Meiya & Alvin“ v peknom darčekovom balení. Hračka je kombináciou vypchatej postavičky z mäkkej certifikovanej bavlny a hryzátka z prírodnej gumy z kaučukového stromu Hevea. Kombinuje úžitok príjemného mäkkučkého maznáčika a gumennej časti, ktorá je ideálna pre deti, ktorým sa práve prerezávajú zúbky.

Jedinečná vôňa a chuť prírodnej gumy je u detí veľmi obľúbená. Mäkkšie aj tvrdšie časti a výstupky masírujú detské ďasná a prinášajú úľavu a ukľudnenie. Maličká obrázková knižka s tvrdými stranami, príbeh o tom ako nerozluční priatelia myška Meiya a sloník Alvin trávia deň vonku, spoznávajú prírodu a zažívajú dobrodružstvá. Jednoduchý text je v angličtine. - Telo maznáčika je vypchaté a dá sa posadiť - Bezpečné pre novorodencov aj batoľatá

- Jedinečná vôňa a chuť prírodnej gumy, tak veľmi obľúbená udetí

- Ideálne pri prerezávaní zúbkov

- Certifikovaná bavlna, prírodná guma šetrne získaná zkaučukového stromu Hevea a výplň z recyklovaných PET fliaš

- Ručne maľované bezpečnými farbami na rastlinnej báze

- Bez BPA, PVC, ftalátov a iných nebezpečných látok

- Testované podľa EU noriem

- Balenie z recyklovaného materiálu potlačené farbami so sójovým základom Všetky produkty Meiya & Alvin sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie.

Vieme, že rešpektovať životné prostredie znamená rešpektovať celú našu planétu, ktorú tak chránime pre ďalšie generácie. Výška hračky cca 19 cm Rozmer knižky cca 12,5 x 12,5 x 2 cm Rozmer balenia cca 21 x 19 x 11 cm Vyrobené na Srí Lanke vo fairtrade podmienkach.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov