Medela fľaša SpecialNeeds - Fľaša s cumlíkom SpecialNeeds

1×1 ks, fľaša s cumlíkom

Značka: MEDELA

Špeciálna fľaša SpecialNeeds (predtým Haberman) určená pre deti, ktoré nemôžu vytvoriť vákuum z dôvodu rázštepu pery alebo podnebia, neurologickej poruchy alebo určitých syndrómov. Dostupná savička dvoch veľkostí.

45,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Medela fľaša SpecialNeeds - Fľaša s cumlíkom SpecialNeeds 1×1 ks, fľaša s cumlíkom

A36888

Hlavný popis produktu

Kŕmenie detí s fľašou SpecialNeeds

Fľaša SpecialNeeds je navrhnutá tak, aby umožňovala deťom vyvinúť tlak, ak nemôžu vytvoriť vákuum a sami si tekutinu nenasajú. Jednosmerný ventil bráni prívodu vzduchu do cumlíka. Zdravotník alebo mamička môžu jednoducho ovládať prietok mlieka vďaka ventilovému mechanizmu a špeciálnemu tvaru štrbinky v hornej časti cumlíku.

Výhody fľaše SpecialNeeds

Rysky na boku cumlíka pomáhajú zdravotníkovi alebo mamičke nájsť správnu polohu pre efektívny prietok mlieka (tri rôzne prietoky). Štrbinka cumlíka je citlivá na akékoľvek vynaložené úsilie počas kŕmenia, keď chce dieťa prestaťsať(odpočíva), tak sa štrbina úplne uzavrie. Jednosmerný ventil bráni prívodu vzduchu do cumlíka. SpecialNeeds je dodávaný v štandardnej veľkosti. Ak veľkosť dutiny ústnej dieťaťa vyžaduje menší cumlík, môže byť jednoducho vymenená za cumlík Mini SpecialNeeds. SpecialNeeds je možné opakovane používať po vyčistení podľa návodu na použitie. 

  • Podporuje u detí orálne kŕmenie
  • Má variabilný a kontrolovateľný prietok mlieka, ktorý vyhovuje schopnostiam a úsiliu dieťaťa
  • Stačí vynaložiť malé úsilie pri kŕmení vďaka citlivému systému
  • Poskytuje pomoc deťom, ktoré nemôžu vytvoriť vákuum
     
     

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.