MATCHSTICK MONKEY Štartovacia sada - zelená

1×1 ks, sada pre deti

Štaartovacia sada pre prvé zúbky

23,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: MATCHSTICK MONKEY Štartovacia sada - zelená 1×1 ks, sada pre deti

X56596

Hlavný popis produktu

Štartovacia sada Matchstick Monkey v zelenej farbe obsahuje všetko potrebné pre prvé zúbky a úľavu od bolesti pri rerazávaní zúbkov a boľavých ďasienkach. Štartovacia sada obsahuje tieto produkty:

Hryzátko a zubná kefka v zelenej farbe: Mäkké, bezpečné hryzátko s hrbolčekmi na zadnej strane hlavy. Ergonomický dizajn, ľahko sa drží aj najmenším deťom, skvelé na rozvoj jemnej motoriky. Žuvaním pomáha upokojiť boľavé ďasná dieťatka pri prerezávaní zúbkov.

Čistenie a údržba:

Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame skontrolovať a očistiť vodou pred a po každom použití. Vhodné a bezpečné do umývačky riadu aj na zamrazenie v mrazničke. Hryzátko v tvare zvieratka Flat Face - žirafa: Jedinečné mäkké textúrované hryzátko s rôznymi textúrami. Počas žuvania upokojuje boľavé ďasienka pri prerezávaní prvých zúbkov. Silikónové zubné kefky na prst pre prvé zúbky ako DARČEK:

Prvá detská zubná kefka, veľmi jemná na čistenie prvých zúbkov. Nepoužívať ako hryzátko. Môže používať výhradne dospelá osoba na čistenie prvých detských zúbkov.

Vhodné pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov. Vyrobené z potravinárskeho silikónu, bez BPA, certifikované FDA a CE. Všetky produkty obsahujú BioCote® antimikrobiálnu technológiu, ktorá výrazne napomáha udržaniu maximálnej hygienickej čistoty.

Vhodné pre najmenšie det. Antimikrobiálna technológia Biocote® preukázateľne redukuje prítomnosť baktérií na chránenom produkte (80% baktérií zničí do 15 minút a 99,5% do 2 hodín), preukázateľné redukuje prítomnosť mikróbov na chránenom produkte, a to až do 99,99%. Zabezpečuje maximálnu hygienu, bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť produktu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.