MATCHSTICK MONKEY HRYZADLO DANCING M. MODRA 1KS

1×1 ks

Mäkké textúrované hryzadlo.

21,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: MATCHSTICK MONKEY HRYZADLO DANCING M. MODRA 1KS 1×1 ks

X000354

Hlavný popis produktu

Dokonalá pomôcka pri prerezávaní prvých zúbkov. Inovatívna opička je ergonomicky navrhnutá tak, aby sa vďaka hrbolčekom na zadnej strane dostala až k zdroju bolesti dieťaťka.

Pomôžte svojmu dieťatku zmierniť bolesť pri "zúbkovaní" dômyselným aplikátorom zubného gélu. Problémy pri prerezávaní zúbkov budú konečne minulosťou vďaka opičkovému hryzátku a aplikátoru zubných prípravkov v jednom! Zábavná, mäkká, texturovaná opička sa vďaka svojmu tvaru dostane spolu so zubným prípravkom priamo k zdroju bolesti, pričom zubná kefka zároveň jemne masíruje ďasienka.

Tlak si bábätko reguluje samo intenzitou žuvania. Hygienický a jednoduchý spôsob aplikácie zubných pást a gélov pri prerezávaní prvých zúbkov. Jednoducho a jemne sa dostane priamo k zdroju bolesti a pomáha upokojiť boľavé ďasná. Výborná pomôcka pri masáži ďasien aj ako kefka na trénovanie pri čistení prvých zúbkov. Skvelé na rozvoj jemnej motoriky.

Jednoduchá údržba: Vhodné a bezpečné do umývačky riadu aj na zamrazenie. Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame skontrolovať a očistiť vodou pred a po každom použití.

Vyrobené z potravinárskeho silikónu, bez BPA, certifikované FDA a CE.

Vhodné pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov.

Výška: 14 cm


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.