LOVI Retiazka na cumlík Jungle Vibes

1×1ks, retiazka na cumlík

Značka: LOVI

Vaše dieťa sa nikdy nerozlúči so svojim obľúbeným cumlíkom? Nezabudnite zakúpiť retiazku na cumlík LOVI, ktorý zabráni strate pokladu dieťaťa.

4,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LOVI Retiazka na cumlík Jungle Vibes 1×1ks, retiazka na cumlík

X020421

Hlavný popis produktu

Retiazka na cumlík LOVI má veľmi praktický a pevný klip, ktorý umožňuje bezpečné a stabilné pripevnenie cumlíka k oblečeniu dieťaťa. Chráni cumlík pred znečistením alebo stratou. Bezpečný, zaoblený tvar tiež eliminuje riziko poškrabania alebo zranenia vášho dieťaťa. Retiazka na cumlík LOVI neobsahuje BPA.

Podrobnosti:

Chráni cumlík pred ušpinením
Chráni cumlík pred stratou
Univerzálny
Bezpečný tvar
Kvalitní klip
Praktický - Chráni cumlík pred znečistením alebo stratouPevný klip - Praktický a pevný klip pre pevné uchytenie k odevu dieťaťa.

Bezpečný tvar - Zaguľatené okraje minimalizujú možnosť poranenia dieťaťa.Univerzálny - kompatibilný s väčšinou cumlíkov.

BPA-free

0plus
Doporučený vek 0m+


Návod na použitie:
Udržujte v čistote. Pred prvým použitím a ďalej príležitostne umyte retiazku v teplej vode a opláchnite. Nevyvárajte. Uchovávajte na čistom mieste. Retiazku pripevňujte len na odev dieťaťa.

Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebenia alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Nikdy retiazku nepredlžujte. Nikdy nepripínajte retiazku na stužky, krajky, šnúrky alebo voľné časti odevu. Dieťa by sa mohlo udusiť. Retiazku nepoužívajte ak sa dieťa nachádza v postieľke/kolíske alebo ak nie je pod dohľadom dospelej osoby. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosah dieťaťa. Informácie o výrobku uchovajte pre prípadné neskoršie použitie. Číslo série je uvedené na obale.

Retiazka na cumlík zodpovedá požiadavkám:
Smernice Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobkov,
EN 12586 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Držiaky cumlíkov - Bezpečnostné požiadavky a skúšobné metódy.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.