LOVI Lyžička na polievku 6m+ Granola

1×2 ks, lyžička na polievku

Značka: LOVI

Polievková lyžica je uľahčením pre deti a rodičov pri konzumácii väčších porcií a rozmanitejších potravín. Väčšia lyžica pre novú fázu učenia sa jesť samostatne je pre deti ideálna, vďaka dokonalej hĺbke a šírke prednej časti lyžice sa jedlo nevysype a lyžica perfektne padne do úst dieťaťa.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
6,49
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LOVI Lyžička na polievku 6m+ Granola 1×2 ks, lyžička na polievku

X020409

Hlavný popis produktu

Polievková lyžica je uľahčením pre deti a rodičov pri konzumácii väčších porcií a rozmanitejších potravín. Väčšia lyžica pre novú fázu učenia sa jesť samostatne je pre deti ideálna, vďaka dokonalej hĺbke a šírke prednej časti lyžice sa jedlo nevysype a lyžica perfektne padne do úst dieťaťa. Lyžica má dlhú rukoväť umožňujúcu pohodlnú aplikáciu jedla a dostatočne pevnú prednú časť, aby detské ústa a jazyk cítili jemný tlak, ktorý ovplyvňuje správny sací reflex.​

Kvôli ochrane planéty sme pre výrobu polievkovej lyžice LOVI použili 20 % recyklovaných drevitých vlákien, vďaka ktorým obsahuje menej plastu a najmä, lyžica je bez melamínu a BPA.

S prírodnými surovinami – 20 % recyklovaných drevitých vlákien

bez melamínu

bez BPA

Vhodná veľkosť a pevnosť kŕmiacej časti

Pohodlná, dlhá rukoväť

Zaoblený tvar - bezpečný pre dieťa

Vhodné pre deti od 6 m+Polievková lyžica. Ideálna pre deti, ktoré sa učia samé jesť, uľahčuje konzumáciu rôznorodejších potravín.Veľkosť kŕmiacej časti. Uľahčuje naberanie väčších porcií jedla, napr. polievky.Vhodná dĺžka a šírka. Jedlo sa nevysype a lyžička perfektne padne do úst dieťaťa.Dostatočne pevná. Aby ústa a jazyk dieťaťa pociťovali jemný tlak, ktorý ovplyvňuje správny sací reflex.Dlhá rukoväť. Umožňuje pohodlnú aplikáciu potravín.Zaoblený tvar kŕmiacej časti. Prispôsobený jemným ďasnám dieťaťa.Bez melamínu a BPA. Bezpečné pre deti.S prírodným materiálom - 20% recyklovaných drevitých vlákien.Možnosť vytvorenia setu. Spolu s miskami a taniermi LOVI.

Návod na použitie:
Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte šetrným čisiacim prostriedkom v teplej vode a dôkladne opláchnite horúcou vodou. Nepoužívajte ostré, drsné prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch výrobku. Nevyvárajte! Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Je možné umývať v umývačke riadu na krátke nízkoteplotné programy.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!

Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebenia alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Udržujte v čistote. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťati. Nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosah detí.

Sada prvých kŕmiacich lyžičiek zodpovedá požiadavkám:
Nariadenia Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené pre styk s potravinami,
Nariadenie Komise (EU) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených pre styk s potravinami,
EN 14372 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Príbory a riad pre kŕmenie - Bezpečnostné požiadavky a skúšky.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.