LOVI Dojčenská fľaša Trends 250 ml Harmony

1×1ks, dojčenská fľaša

Značka: LOVI

Fľaša o objeme 250 ml bezpečná pri dojčení v designe kolekcie Harmony. Umožňuje kombináciu kŕmenia z fľaše a dojčenia. Fľaša je vybavená dynamickým cumlíkom na kŕmenie LOVI, ktorý pri kŕmení modifikuje svoj tvar. Nenarušuje sací reflex. Cumlík obsahuje efektívny systém odvzdušňovania SUPER Vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku.

8,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LOVI Dojčenská fľaša Trends 250 ml Harmony 1×1ks, dojčenská fľaša

X020405

Hlavný popis produktu

LOVI Fľaša Trends na kŕmenie detí odsatým mliekom od matky. Bezpečné pre dojčené dieťa, nenarúša sací reflex a nenarúša prirodzené kŕmenie. Je vybavená unikátnym cumlíkom na kŕmenie® s tenkým, vyčnievajúcim zakončením, tvrdou, profilovanou základňou a systémom odvodu vzduchu SuperVent. Fľaša je kompatibilná so všetkými odsávačkami LOVI. LOVI Fľaše Trends je potlačená jemným dizajnom v súlade s najnovšími trendmi.​
PAMÄTAJTE:
Značka LOVI odporúča dojčenie ako najlepší a najzdravšiu formu výživy dieťaťa. Alternatívne formy kŕmenia dieťaťa vždy konzultujte s pediatrom, pôrodnou asistentkou, detskou sestrou alebo farmaceutom. Pristúpte k nemu len v prípade, že je dojčenie nemožné alebo nedostačujúce.
Podrobnosti:
Nenarúša sací reflex
Umožňuje kombináciu kŕmenia z fľaše a dojčenia
Umožňuje správnu koordináciu satia-prehĺtania-dýchania
Zachováva aktívnu prácu svalov úst a jazyka
Zachováva prirodzený rytmus satia
Dynamická špička cumlíka na kŕmenie je vyrobená z tenkej vrstvy silikónu a dynamicky sa prispôsobuje satiu bábätka (predlžuje sa). Povzbudzuje svaly čeľuste k aktívnej činnosti. Mlieko nevyteká, dieťa ho musí aktívne sať.
Široká profilovaná základňa - pevná základňa zo silnejšieho silikónu umožňuje stabilnú oporu pre správne umiestnenie pier na cumlíku na kŕmenie.
Systém odvzdušňovania SUPER air Vent Anti-colic - nový, efektívny odvzdušňovací systém SUPER VENT zabraňuje zmiešaniu mlieka so vzduchom. Týmto spôsobom sa zníži riziko koliky.
Zásobník na mlieko - tesniaci disk premení fľašu na spoľahlivý zásobník pre uchovanie alebo prenášanie pokrmu.
Vrchnák s funkciou odmerky - špeciálne zaoblený okraj a stupnica umožní presné odmeranie mlieka alebo sirupu k okamžitému podaniu dieťaťu.
Harmonický dizajn - kolekcia blízka prírode
V SADE:
fľaša 250 ml
Dynamický cumlík na kŕmenie®
elastický tesniaci disk
šróbovací uzáver
vrchnák s funkciou odmerky
Možnosť umývať v umývačke riadu
Možnosť zohrievať v mikrovlnnej rúre
Možnosť sterilizovať v sterilizátore
Sterilizácia vo vriacej vode
Návod na použitie:
Pred každým použitím fľašu a všetky jej diely dôkladne skontrolujte. Kvalitu cumlíka vyskúšajte dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Pri prvých známkach opotrebenia alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Nenechávajte cumlík na priamom slnku, v blízkosti tepelného zdroja alebo v sterilizačných prostrediach dlhšie ako je odporúčané, môžete spôsobiť jeho oslabenie. Pred prvým použitím rozmontované diely fľaše a cumlík z hygienických dôvodov sterilizujte vo vriacej vode po dobu asi 5 minút. Umývajte pred každým použitím. Dlhšie vyváranie alebo tvrdá voda môžu spôsobiť vznik usadenín. Šróbovací uzáver nedoťahujte príliš silno, pretože potom sa cumlík nemôže správne odvzdušňovať. Skontrolujte, či pokrm nevyteká spod šróbovacieho uzáveru. Ak ohrievate pokrm v mikrovlnnej rúre, nezabudnite, že fľaša musí byť otvorená. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred poddaním dieťati. Po použití očistite fľašu a cumlík od zvyškov pokrmu, vypláchnite, umyte v horúcej vode, nevyvárajte. Fľašu môžete umývať v umývačke riadu (max. teplota 65°C). Neodporúčame umývať cumlík v umývačke riadu, pretože používané umývacie prípravky môžu spôsobiť poškodenie výrobku. Ovocné šťavy a čaje môžu spôsobiť zafarbenie fľaše/cumlíka, čo však nemení ich vlastnosti. Z hygienických a bezpečnostných dôvodov a z dôvodu meniacich sa potrieb dieťaťa na prietok cumlíka odporúčame jeho výmenu každé 2 mesiace.
Dôležité! Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumlík ako cumlík. Dlhodobé i pravidelné satie tekutín môže spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre môže spôsobiť nerovnomernú, miestami príliš vysokú teplotu. Nedierujte a nezväčšujte otvory v cumlíku – môžete spôsobiť jeho zničenie. Výrobok nie je hračka. Všetky jeho diely uchovávajte mimo dosah dieťaťa.
UPOZORNENIE: Značka LOVI odporúča dojčenie ako najlepší a najzdravšiu formu výživy dieťaťa. Alternatívne formy kŕmenia dieťaťa vždy konzultujte s pediatrom, pôrodnou asistentkou, detskou sestrou alebo farmaceutom. Pristúpte k nemu len v prípade, že je dojčenie nemožné alebo nedostačujúce.
Dojčenská fľaša zodpovedá požiadavkám:
Nariadenia Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požiadavky na materiály a predmety určené pre styk s potravinami
Nariadenia Komisie (EU) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastu určených pre styk s potravinami
EN 14350-1 - Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie pre pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky
EN 14350-2 - Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie pre pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.