LE BIBERON FRANCAIS X STELLA MCCARTNEY Dojčenská fľaša RABBIT GREY, 210 ml, 6+m

1×210 ml, dojčenská fľaša

Prémiová patentovaná dojčenská fľaša LE BIBERON FRANCAIS z kolekcie Stella McCartney Kids, vyrobená z copolyesteru, 210 ml, vhodná od 6 mesiacov.

19,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LE BIBERON FRANCAIS X STELLA MCCARTNEY Dojčenská fľaša RABBIT GREY, 210 ml, 6+m 1×210 ml, dojčenská fľaša

X68230

Hlavný popis produktu

Dojčenská fľaša LE BIBERON FRANCAIS je: 100% vyrobená vo Francúzsku, čo zaručuje nielen kvalitu, ale aj vysledovateľnosť, vyrobená z jedinečného materiálu – copolyester, ktorý sa vyznačuje priehľadnosťou, ľahkosťou, robustnosťou, vysokou odolnosťou a trvácnosťou, fľaška je priehľadná počas celej životnosti – nikdy nekontaminuje detské mlieko miliónmi plastových mikročastíc, neabsorbuje vôňu ani farbu jedla, vyrobené z udržateľných materiálov. bez obsahu ftalátov, BPA, BPF a BPS, vyrobené v súlade s normou NF EN 14350 (2020). objem 210 ml, vhodné od 6 mesiacov veku dieťaťa, vhodná pre väčšie dojčatá a menšie porcie jedla, dodávané s cumlíkom veľkosti M (fľašu možno použiť aj s cumlíkom veľkosti S pre novorodencov a menšie dojčatá) Jedinečnosť používania dojčenských fliaš LE BIBERON FRANCAIS spočíva aj v dômyselnom antikolikovom cumlíku zo 100% čistého silikónu, s troma rýchlosťami prietoku.

Tvar cumľa je špecificky navrhnutý tak, aby umožňoval rôzne prietoky v závislosti od orientácie cumľa. Takže všetko, čo musí rodič urobiť, je otočiť fľašu tak, aby bol dosiahnutý žiadaný prietok bez potreby neustáleho menenia cumlíkov. Jeden patentovaný antikolikový silikónový cumlík pre rôznu intenzitu prietoku je kombinovateľný so všetkými fľašami LE BIBERON FRANCAIS. Tvar štrbiny cumlíka bol špeciálne navrhnutý tak, aby umožňoval rôzne prietoky v závislosti od orientácie cumlíka. Pre požadovanú intenzitu prietoku stačí nasmerovať cumlík pootočením na príslušné číslo. Keď číslo 1 smeruje nahor, tok bude pomalý.

Ak uvidíte navrchu číslo 2, prietok bude priemerný a najrýchlejší bude, keď sa v hornej časti bude nachádzať číslo 3. Takže všetko, čo musíte urobiť, je otočiť našu fľašu tak, aby ste získali požadovaný prietok. Textúra cumlíka a jeho prietok, ktorý sa prispôsobí každému veku, ergonomický tvar, a najmä prítomnosť antikolikového ventilu, sú parametre, ktoré zaručujú, že sa Vaše dieťatko bez námahy prisaje k našej fľaši. Vďaka svojmu tvaru a textúre Vám značka LE BIBERON FRANCAIS ponúka ideálny cumlík pre doplnenie alebo núhradu dojčenia. Starostlivosť a čistenie: produkty majú široké hrdlo pre maximálne jednoduché čistenie, vhodné do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu, sterilizovateľné, umyte a opláchnite, opatrne umyte všetky časti horúcou vodou s trochou jemného saponátu. Zloženie fľaše: začnite vložením cumlíka do krúžku a skontrolujte, či sedí pevne, následne stačí utiahnuť krúžok s cumlíkom v ňom na telo fľaše, utiahnutie musí byť pevné, ale nie nadmerné.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.