LE BIBERON FRANCAIS Dojčenská fľaša GYPSOPHILE Green, 240 ml, 0+m

1×240 ml, dojčenská fľaša

Prémiová dojčenská fľaša LE BIBERON FRANCAIS, vyrobená z borosilikátového skla, 240 ml, vhodné od 0 mesiacov.

Varianty podľa farby
19,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LE BIBERON FRANCAIS Dojčenská fľaša GYPSOPHILE Green, 240 ml, 0+m 1×240 ml, dojčenská fľaša

X68262

Hlavný popis produktu

Dojčenská fľaša LE BIBERON FRANCAIS je: 100% vyrobená vo Francúzsku, čo zaručuje nielen kvalitu, ale aj vysledovateľnosť, borosilikátové slklo sa vyznačuje oolnosťou voči vysokým teplotám, fľaška mé široké hrdlo pre jednoduchšie a praktické čistenie. neabsorbuje vôňu ani farbu jedla, vyrobené v súlade s normou NF EN 14350 (2020) objem 240 ml, vhodné od 0 mesiacov veku dieťaťa, vhodná pre novorodencov a malé dojčatá a menšie porcie jedla, dodávané s cumlíkom veľkosti S (fľašu možno použiť aj s cumlíkom veľkosti M pre väčšie dojčatá) Jedinečnosť používania dojčenských fliaš LE BIBERON FRANCAIS spočíva aj v dômyselnom antikolikovom cumlíku zo 100% čistého silikónu, s troma rýchlosťami prietoku.

Tvar cumľa je špecificky navrhnutý tak, aby umožňoval rôzne prietoky v závislosti od orientácie cumľa. Takže všetko, čo musí rodič urobiť, je otočiť fľašu tak, aby bol dosiahnutý žiadaný prietok bez potreby neustáleho menenia cumlíkov. Jeden patentovaný antikolikový silikónový cumlík pre rôznu intenzitu prietoku je kombinovateľný so všetkými fľašami LE BIBERON FRANCAIS. Tvar štrbiny cumlíka bol špeciálne navrhnutý tak, aby umožňoval rôzne prietoky v závislosti od orientácie cumlíka. Pre požadovanú intenzitu prietoku stačí nasmerovať cumlík pootočením na príslušné číslo. Keď číslo 1 smeruje nahor, tok bude pomalý. Ak uvidíte navrchu číslo 2, prietok bude priemerný a najrýchlejší bude, keď sa v hornej časti bude nachádzať číslo 3. Takže všetko, čo musíte urobiť, je otočiť našu fľašu tak, aby ste získali požadovaný prietok. Textúra cumlíka a jeho prietok, ktorý sa prispôsobí každému veku, ergonomický tvar, a najmä prítomnosť antikolikového ventilu, sú parametre, ktoré zaručujú, že sa Vaše dieťatko bez námahy prisaje k našej fľaši.

Vďaka svojmu tvaru a textúre Vám značka LE BIBERON FRANCAIS ponúka ideálny cumlík pre doplnenie alebo núhradu dojčenia. Starostlivosť a čistenie: vhodné do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu, sterilizovateľná, sklenená fľaša je krehká, môže sa rozbiť, preto nenechávajte dieťa osamote pri jej používaní! pred prvým použitím ponorte výrobok do vriacej vody a nechajte ho tam 5 minút. Pre neskoršie použitie dôkladne vyčistite fľašu(e) a cumlík(y),. Umyte a opláchnite. Opatrne umyte všetky časti horúcou vodou s trochou jemného saponátu. Zloženie fľaše: začnite vložením cumlíka do krúžku a skontrolujte, či sedí pevne, následne stačí utiahnuť krúžok s cumlíkom v ňom na telo fľaše, utiahnutie musí byť pevné, ale nie nadmerné.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.