Kúpeľňový ohrievač Camry CR 7747

Značka: CAMRY

Kúpeľňový ohrievač Camry CR7747 je dokonalým spojením moderného dizajnu a spoľahlivého výkonu, ktorý vo svojej kúpeľni potrebujete

55,99

O produkte: Kúpeľňový ohrievač Camry CR 7747

74fc463f-c815-4e45-a80d-1e17f1604b45

Hlavný popis produktu

Kúpeľňový ohrievač Camry CR7747 je dokonalým spojením moderného dizajnu a spoľahlivého výkonu, ktorý vo svojej kúpeľni potrebujete. Namontovaný na stene vás tento jedinečný produkt udrží príjemne v teple a pridá pohodlie do vašej každodennej rutiny. Pokročilé funkcie tohto ohrievača vám umožňujú presne prispôsobiť teplotu a pracovný plán vašim individuálnym potrebám. Dva stupne vykurovania – 1400 W a 2000 W – vám umožňujú zvoliť si správny výkon, ktorý zaistí rýchle vykúrenie miestnosti aj v najchladnejších ročných obdobiach. LCD displej umiestnený na prednej strane ohrievača umožňuje jednoduchú kontrolu nastavení a aktuálnej teploty.

Inovatívny týždenný programátor je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí oceňujú flexibilitu a úsporu energie. Môžete si naprogramovať dni v týždni a až 6 prevádzkových období v jeden deň, vďaka čomu sa ohrievač prispôsobí vášmu životnému plánu a kúpeľňu vykúri len vtedy, keď je to potrebné. Rozsah regulácie teploty od 10 °C do 49 °C vám umožňuje presne nastaviť teplotu podľa vašich preferencií. Funkcia detekcie otvoreného okna navyše reaguje na náhly pokles teploty, automaticky vypne ohrievač, aby sa zabránilo zbytočným tepelným stratám a šetrila sa energia.

Kúpeľňový ohrievač Camry CR7747 je vybavený aj praktickým vešiakom na uteráky a tiež skrutkami a hmoždinkami pre upevnenie na stenu. Zariadenie je vybavené ochranou proti prehriatiu a ovládať ho môžete aj pomocou pribaleného diaľkového ovládania.

Charakteristika a technické údaje:
Nástenné zariadenie
Dva stupne ohrevu 1400 W, 2000 W
LCD displej
Týždenný pracovný program vám umožňuje nastaviť:
- dni v týždni
- maximálne 6 pracovných období v jeden deň
- pracovnú dobu zariadenia
24 h hodiny
12 hodinový časovač
Diaľkové ovládanie
Automatická regulácia teploty v miestnosti
Teplotný rozsah 10-49°C
Funkcia detekcie otvoreného okna
Keramické výhrevné teleso
Ochrana proti prehriatiu
Vešiak na uteráky
Vrátane skrutiek a hmoždiniek na montáž na stenu
Ochrana proti prehriatiu
Výkon: 2000 W
Napájanie: 220-240 V, 50 Hz
Hlučnosť: 47,3 dB(A)
Odolnosť voči striekajúcej vode: IPX 2
Materiál puzdra: estetický a odolný ABS plast
Hmotnosť zariadenia: 2,17 kg
Rozmery: 401 (výška) x 328 (šírka) x 142 (hĺbka) mm
Farba napájacieho kábla / dĺžka: biela / 148cm

Keramické výhrevné teleso je pomerne nová technológia, vďaka ktorej nás neobťažuje suchý vzduch a pri jeho používaní sa nespaľuje prach, prach a kyslík. Tepelná pohoda prospieva našej koncentrácii, pohode a zdraviu, takže ak hľadáte niečo na vykúrenie väčšej miestnosti, ste na správnom mieste.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.