KomárStop

1×100 ml, sprej proti komárom

Univerzální lihový odpuzovač hmyzu na přírodní bázi s vysokým obsahem rostlinných silic známých svými odpuzujícími účinky na létající i lezoucí hmyz. Tonikum pokožku příjemně osvěžuje.

10,79
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: KomárStop 1×100 ml, sprej proti komárom

X46535 ADC

Hlavný popis produktu

Univerzálny liehový odpudzovač hmyzu na prírodnej báze s vysokým obsahom rastlinných silíc známych svojimi odpudzujúcimi účinkami na lietajúci a lezúci hmyz. Tonikum pokožku príjemne osviežuje. Liehová báza umožňuje aplikáciu na pokožku aj odev, bez rizika vzniku škvŕn na oblečení.

Spôsob použitia

Malé množstvo prípravku sa aplikuje rozprašovačom zo vzdialenosti 15 – 20 cm na nekryté časti tela, prípadne aj na odev. Odpudzujúci účinok by mal trvať 2 – 4 hodiny v závislosti od počasia. V prípade potreby sa má aplikácia zopakovať. Tonikum je vhodné na každodenné použitie, pre všetky typy pleti.

Upozornenie: Nepoužívať pre deti do 3 rokov. Zabráňte vniknutiu do očí. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.
Dermatologicky testované. Originálna receptúra. Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.