KLUPS Postieľka detská so zábranou a šuplíkom Iwo šedá

1×1 ks, rozmer 120×60 cm

Značka: KLUPS

Postieľka IWO bola navrhnutá tak, aby slúžila dieťaťu už od narodenia až do chvíle, keď sa dieťa nepokúsi samo opustiť detskú postieľku.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
264,39
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: KLUPS Postieľka detská so zábranou a šuplíkom Iwo šedá 1×1 ks, rozmer 120×60 cm

X53441

Hlavný popis produktu

Dno je možné nastaviť až do troch výškových úrovní a bočné priečky sú vyberateľné. Priestranný šuplík ponúka dostatok miesta pre množstvo doplnkov, kusov oblečenia a detských hračiek. Ochranná bariéra Mnoho gymnastov alebo akrobatov by mohlo závidieť sofistikované polohy, v ktorých spia niekoľkoročné deti.

Pohľad na dieťa, ktoré kľačí v spánku, nohy má na zemi alebo sa otočili o 180 stupňov, nie je pre mnohých rodičov prekvapivý. Zábrana bude perfektne hrať svoju rolu a poskytne ochranu počas spánku malému predškolákovi. Jeho primeraná výška a jemne zaoblené priečky zabezpečia bezpečný spánok.

Ak sa predáva spolu s detskou postieľkou, ušetrí to veľa času a peňazí, pretože rodičia nie sú nútení hľadať často neoriginálne a nevhodné výrobky. Takáto osvedčená bariéra v kombinácii s 3-bodovou montážou dokonale chráni dieťa počas spánku. Na hornej lište ešte možno nájsť ochranné prekrytia. Spodok postele Medzi lamelami dna sú medzery, aby mohol neustále prúdiť vzduch.

Ľahká cirkulácia vzduchu v matraci predovšetkým zabezpečí jeho hygienu a vlastnosti. Vyrobené zo 100% borovicového dreva z poľských lesov. Tento prvok je možno najviac vystavený zaťaženiu. Intenzívne hry v postieľke musia prebiehať bez prekvapení, preto sme sa postarali o to, aby dno vydržalo mnoho rokov. Naše riešenie sa podobá použitiu po stranách, kde sú pásy zapustené do otvoru na to určeného, a spojenie sa vykonáva pomocou lepidla a sponiek.

Rozmery:

- vnútorné: 120 x 60 cm

- vonkajšie: 127 x 67 x 97 cm

- výška dna (od zeme): 1. 54 cm 2. 39 cm 3. 24 cm

Materiál:

- maľované MDF + borovicové drevo

- lakované ekologickými vodovými farbami

- vyrobené z materiálov pochádzajúcich z overených zdrojov

Matrac nie je súčasťou postieľky.

Ponuku matracov nájdete na našom ehope.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.