KLUPS Postieľka detská so zábranou a šuplíkom Iwo šedá

1×1 ks, rozmer 120×60 cm

Značka: KLUPS

Postieľka IWO bola navrhnutá tak, aby slúžila dieťaťu už od narodenia až do chvíle, keď sa dieťa nepokúsi samo opustiť detskú postieľku.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

298,89
Doprava zadarmo

O produkte: KLUPS Postieľka detská so zábranou a šuplíkom Iwo šedá 1×1 ks, rozmer 120×60 cm

X53441

Hlavný popis produktu

Dno je možné nastaviť až do troch výškových úrovní a bočné priečky sú vyberateľné. Priestranný šuplík ponúka dostatok miesta pre množstvo doplnkov, kusov oblečenia a detských hračiek. Ochranná bariéra Mnoho gymnastov alebo akrobatov by mohlo závidieť sofistikované polohy, v ktorých spia niekoľkoročné deti.

Pohľad na dieťa, ktoré kľačí v spánku, nohy má na zemi alebo sa otočili o 180 stupňov, nie je pre mnohých rodičov prekvapivý. Zábrana bude perfektne hrať svoju rolu a poskytne ochranu počas spánku malému predškolákovi. Jeho primeraná výška a jemne zaoblené priečky zabezpečia bezpečný spánok.

Ak sa predáva spolu s detskou postieľkou, ušetrí to veľa času a peňazí, pretože rodičia nie sú nútení hľadať často neoriginálne a nevhodné výrobky. Takáto osvedčená bariéra v kombinácii s 3-bodovou montážou dokonale chráni dieťa počas spánku. Na hornej lište ešte možno nájsť ochranné prekrytia. Spodok postele Medzi lamelami dna sú medzery, aby mohol neustále prúdiť vzduch.

Ľahká cirkulácia vzduchu v matraci predovšetkým zabezpečí jeho hygienu a vlastnosti. Vyrobené zo 100% borovicového dreva z poľských lesov. Tento prvok je možno najviac vystavený zaťaženiu. Intenzívne hry v postieľke musia prebiehať bez prekvapení, preto sme sa postarali o to, aby dno vydržalo mnoho rokov. Naše riešenie sa podobá použitiu po stranách, kde sú pásy zapustené do otvoru na to určeného, a spojenie sa vykonáva pomocou lepidla a sponiek.

Rozmery:

- vnútorné: 120 x 60 cm

- vonkajšie: 127 x 67 x 97 cm

- výška dna (od zeme): 1. 54 cm 2. 39 cm 3. 24 cm

Materiál:

- maľované MDF + borovicové drevo

- lakované ekologickými vodovými farbami

- vyrobené z materiálov pochádzajúcich z overených zdrojov

Matrac nie je súčasťou postieľky.

Ponuku matracov nájdete na našom ehope.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.