Káva Zlaté Zrnko – Spoznaj 5 káv na pestré espresso 1000g (Kleopatra, Júlia, Salvádor, Kolumbia, Guatemala)

Balíček káv vhodných na prípravu chuťovo pestrého espressa z ponuky Zlaté Zrnko. Spoznajte najvhodnejšie kávy na espresso s premenlivým chuťovým profilom.

34,90
Doprava zadarmo

O produkte: Káva Zlaté Zrnko – Spoznaj 5 káv na pestré espresso 1000g (Kleopatra, Júlia, Salvádor, Kolumbia, Guatemala)

e05e78b7-c7c5-4170-be85-93f1050d91c1

Hlavný popis produktu

Balíček káv vhodných na prípravu chuťovo pestrého espressa z ponuky Zlaté Zrnko. Spoznajte najvhodnejšie kávy na espresso s premenlivým chuťovým profilom.
Balenie: 5 x 200g

Kleopatra – zmes 100% arabika – najpestrejšia káva zložená až z 12 arabík celého chuťového spektra
Júlia – zmes 100% arabika – široké spektrum chutí ovocia, sladkého karamelu až po horkú čokoládu
Salvádor – 100% arabika s jediným pôvodom – káva jemnej chuti zvýraznená medovým spracovaním
Kolumbia – 100% arabika s jediným pôvodom – typická kolumbijská jemná ovocnosť je doplnená príjemnou orieškovou dochuťou
Guatemala – 100% arabika s jediným pôvodom – pestrá sladká chuť karamelu doplnená o jemné ovocné tóny s horkou čokoládou v dochuti

Každá zmes Zlaté Zrnko je výsledným súzvukom chutí káv z ktorých je zložená a je namiešaná podľa chutí ľudí. Zmesi Zlaté Zrnko miešajú talianski odborníci v laboratóriách priamo v prístave. Miešajú sa z rôznych zdrojov tak, aby každý mesiac, každý rok mali rovnakú výslednú chuť. Kávy s jediným pôvodom Zlaté Zrnko sú vyberané odborníkmi na kvalitu a degustátormi, preto získavame tie najzaujímavejšie kávy z výnimočných kávových krajín a oblastí. Farmári za tak výnimočnú kvalitu dostávajú zaplatené viac ako je bežné prostredníctvom Fairtrade.

Dobrá rada: Podmienkou chutného nápoja je, aby espresso káva bola dobre vyextrahovaná – správne nastavenie mletia, vďaka ktorému bude mať espresso tmavo-zlatistú penu. Ak je pena veľmi svetlá, nastavte jemnejšie mletie, alebo väčšiu intenzitu – množstvo zomletej kávy, ak je pena veľmi tmavá a káva tečie pomaly, nastavte mierne hrubšie mletie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.