Kaaral Filler Box Shp Maska Amp Serum Box

1×1 ks

Značka: KAARAL

Jemné zloženie čistí pokožku a vlasy a posilňuje ich po celej jeho dĺžke. Vďaka keratínu a kyseliny hyalurónovej vlasy okamžite vyzerajú živšie a disciplinovanejšie. Bez SLES - bez minerálnych olejov – bez parabénov. Obsahuje: Kyselinu hyalurónovú, keratín

63,19
Doprava zadarmo

O produkte: Kaaral Filler Box Shp Maska Amp Serum Box 1×1 ks

X57857

Hlavný popis produktu

Filler maska a šampón: S bohatou konzistenciou, preniká do hĺbky vlasu, vyživuje ho a obnovuje jeho štruktúru vďaka silnej zmesi kyseliny hyalurónovej, keratínu a bambuckého masla.
 Dopĺňa vlas vysokým obsahom bielkovín s okamžitým účinkom proti starnutiu, účinne sa rozčesáva a eliminuje krepovatenie, prináša  regenerovaným vlasom nový lesk.

Filler ampulky: Určené na spevnenie vlasov. Mimoriadny jas, extrémne ľahké rozčesávanie bez toho, aby   vlasy zaťažovalo. Použitie:   Naneste na umyté a uterákom vysušené vlasy na dĺžky a končeky. Vmasírujte, nechajte pôsobiť 5 minút a potom opláchnite.

HIALIURÓNOVÉ SÉRUM NA TVÁR 
Obnovuje rovnováhu kožného mikrobiómu, znižuje prebytočný tuk, znižuje začervenanie. 
Má silný regeneračný, antioxidačný a proti znečisteniu, hydratačný a anti-aging efekt.
Hĺbkovo vyživuje a zlepšuje funkčnosť mikrocirkulácie.
Pleť bude od prvého použitia hladšia, rozžiarená.

Obsahuje : Výťažok z rias Chlorella Microalga, kyselina hyalurónová, mikroenkapsulované vitamíny A, E, F, C, výťažky z čučoriedok, čiernych ríbezlí. POUŽITIE: Naneste 3-4 kvapky na tvár ráno a/alebo večer, potom použite obvyklý pleťový krém.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.