JANÉ Kočík kombinovaný Muum Pro 2 + korba Micro Pro 2 + autosedačka Koos i-size, Dim Grey

1×1 ks, kočík

Značka: JANÉ

Muum Pro 2, najnovšia verzia nášho najznámejšieho modelu, obsahuje vylepšenia dizajnu a nové výhody

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
858,99
Doprava zadarmo

O produkte: JANÉ Kočík kombinovaný Muum Pro 2 + korba Micro Pro 2 + autosedačka Koos i-size, Dim Grey 1×1 ks, kočík

X017005

Hlavný popis produktu

Muum Pro 2, najnovšia verzia nášho najznámejšieho modelu, obsahuje vylepšenia dizajnu a nové výhody. Nový model je ešte pohodlnejší, ľahší a odolnejší. Dodáva sa s novým skladacím nosičom MICRO Pro 2 - praktickým a ľahkým so systémom rýchleho rozloženia, a najnovšou verziou oceňovanej detskej autosedačky KOOS iSize - novou autosedačkou iSize s dvojitou inštaláciou: isofix alebo bezpečnostný pás.
Muum Pro 2: - Koženkové riadidlá nastaviteľné do 7 polôh. Mäkké s dobrou priľnavosťou a citom. - Rukoväť na jednoduchú prepravu po zložení. - Ľahký, plochý oválny podvozok z leteckého hliníka. - Súčasťou je polstrovaná taška s priehradkami. 60 % recyklovanej tkaniny. Má ramenný popruh aj popruhy na riadidlá. - Má pláštenku, ktorá dokonale prilieha ku kočíku a chráni ho pred dažďom a vetrom. - Veľkokapacitný kôš s objemom až 4 kg / 18 litrov. - Patentovaný systém Jané je ukotvený na podvozku Pro-Fix. - Zadné okienka so sieťkou na vetranie. - Rozšíriteľná strieška so 60 % recyklovaných tkanín, ochranou proti slnku UPF50, vodoodpudivosťou, ochranou proti vetru a priedušnosťou. - Synchronizovaná dvojčinná nožná brzda. - Hydrolytické PU pneumatiky s vysokou odolnosťou a maximálnym komfortom. - Nezávislé predné a zadné odpruženie. - Odnímateľné zadné kolesá. Priemer zadného kolesa: Ø29 cm - Uzamykateľné a odnímateľné predné kolesá. Priemer predného kolesa: Ø19,5 cm - Viacpolohové zadné operadlo, nastaviteľné v rozsahu 105°-155°. - Nový magnetický postroj sa veľmi ľahko nasadzuje. - Nastaviteľná opierka nôh.
Micro Pro 2: - Spĺňa európsku normu pre detské kočíky EN1888. - Nový dizajn s polopriehľadnou konštrukciou. - Štandardné vnútorné polstrovanie s polohovateľným operadlom (155°-180°) na podporu trávenia dieťaťa. - Bočné vetracie okienka na podporu cirkulácie vzduchu. - Súčasťou je vankúšik proti duseniu, ktorý zabraňuje a bojuje proti deformáciám hlavičky. - Pevný, stabilný a pružný rám z prírodného dreva pre dokonalú priedušnosť a absorpciu vlhkosti. - Kompatibilný s kočíkmi Jané prostredníctvom systému Jané Pro-Fix. Má popruhy na extra pripevnenie k podvozku. - Skladacia strieška so 60 % recyklovaných tkanín, ochranou proti slnku UPF50, vodoodpudivosťou, ochranou proti vetru a priedušnosťou. - Skladacia konštrukcia na prepravu alebo skladovanie. - Odnímateľné a prateľné čalúnenie. - Oválna hliníková rukoväť integrovaná do kapucne s ochranou z PU kože, ktorá ladí s čalúnením.
Koos iSize R1: - Koos iSize R1 sa riadi štandardom stanoveným ECE R129 (iSize). Môže sa používať s bezpečnostnými pásmi v aute. - Kukla je priedušná, vodeodolná a má ochranu proti slnku UPF 50+. - Opierka hlavy s 5 polohami, ktoré možno nastaviť spolu s dieťaťom v autosedačke. - Chránič bočného nárazu absorbuje bočné nárazy v kombinácii s nastaviteľnou opierkou hlavy. Vybavený pamäťovou penou pre maximálne tlmenie bočných nárazov. - 40-60 cm vankúš pre novorodencov na zlepšenie uhla sklonu a zvýšenie bezpečnosti v prípade bočných nárazov. - Inštalačný systém Jané Pro-fix je kompatibilný so základňou a všetkými kočíkmi Jané (ďalšie možnosti kompatibility s adaptérmi Jané). - Možno inštalovať so základňou Isofix iPlatform Comfy s protiotáčavou nohou pre úplnú bezpečnosť a spoľahlivosť (5079-X09 nie je súčasťou dodávky).
Technické parametre: - max. nosnosť dieťaťa: 22 kg - hmotnosť kočíka: 11,5 kg - rozmery rozloženého kočíka: 82-94 x 58 x 80-105 cm - rozmery zloženého kočíka: 70 x 58 x 29 cm

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.