JANÉ Kočík kombinovaný Crosslight + korba Micro BB + autosedačka Koos i-size Forest Green

1×1 ks, kočík

Značka: JANÉ

Kombinovaný kočík crosslight od spoločnosti Jané je najľahším a najpraktickejším variantom kočíka

Varianty podľa farby
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
837,69
Doprava zadarmo

O produkte: JANÉ Kočík kombinovaný Crosslight + korba Micro BB + autosedačka Koos i-size Forest Green 1×1 ks, kočík

X017000

Hlavný popis produktu

Kombinovaný kočík crosslight od spoločnosti Jané je najľahším a najpraktickejším variantom kočíka.
Je pevný a ľahký vďaka hliníkovému podvozku, ktorý je vybavený veľkými kolesami, ktoré sú ideálne pre prechádzky v meste aj v horách.
Plne vybavený veľkou rozťahovacou strieškou, ochranou proti slnku UPF 50+, rukoväťou a nárazníkom z ekokože, koordinovanou obojstrannou podložkou sedadla, extra veľkým rozťahovacím nákupným košíkom, pláštenkou proti dažďu, veternou clonou a koordinovanou prebaľovacou taškou; to všetko robí z tohto kočíka dobre vybavený a funkčne bohatý kočík.
Tento balík cestovného systému dopĺňa skladacia vanička MICRO BB - praktická a ľahká s rýchlym systémom skladania, a najnovšia verzia oceňovanej detskej autosedačky KOOS iSize - nová autosedačka iSize s dvojitou inštaláciou: isofix alebo bezpečnostný pás.
Športový kočík Crosslight: - Výškovo nastaviteľná teleskopická rukoväť z PU kože. - Nezávislé zadné okná s vetraním. - Hliníkový podvozok. - Jednoduchý, kompaktný systém skladania. - Upevnenie na podvozok Pro-Fix. - Predné a zadné odpruženie. - Brzdový pedál. - Hydro PU pneumatiky s „cross outdoor“ designom. - Odnímateľné zadné kolesá. - Veľká rozťahovacia strieška s 3 polohami. - Extra veľký dizajn koša: až 4 kg/18 litrov. - Rozšíriteľný šilt integrovaný v strieške. - Otočné a ľahké sedadlo s viacpolohovým sklápaním nastaviteľné iba jednou rukou. - Chránič vyrobený z PU kože. - 5-bodový pás. - Nastaviteľná opierka nôh. - Ochrana proti vetru vo vrecku pod stúpačkou. Ochrana proti vetru pomáha udržiavať teplotu vo vnútri kočíka. - Uzamykateľné a odnímateľné predné kolesá. - Priemer predného kolesa: Ø20,8 cm. - Priemer zadného kolesa: Ø25 cm.
Hlboká vanička: - Rozmery: 80 x 45 x 31 cm. - Skladacia strieška, vyrobená z vysoko kvalitného 3D elastického materiálu. - Oválna hliníková rukoväť na strieške s chráničom z PU kože, ktorý ladí s čalúnením. - Kompatibilný s kočíkmi Jané so systémom Pro-Fix by Jané. - Odnímateľné a prateľné čalúnenie. - Skladacia konštrukcia na prenášanie alebo skladovanie. - Tvrdá, stabilná a flexibilná základňa. - Obsahuje vankúš proti uduseniu, ktorý zabraňuje deformácii hlavy a bojuje proti nej. - Vnútorná podložka na matrac ako štandard. - Schválené podľa európskej normy EN 1888 pre kočíky.
Koos i-Size R1 autosedačka: - Koos i-Size R1 je schválený podľa normy ECE R129 (i-Size). Môže byť inštalovaný s bezpečnostnými pásmi automobilu. - Strieška je priedušná, vodoodpudivá a chráni pred slnkom s UPF 50+. - Opierka hlavy s 5 polohami, ktoré je možné nastaviť, keď je dieťa v sedačke. - „Chránič proti bočnému nárazu“ na tlmenie bočných nárazov spolu s nastaviteľnou opierkou hlavy. Vybavené pamäťovou penou pre maximálne rozptýlenie záťaže v prípade bočného nárazu. - 40-60 cm vložka do vankúšika, pre novorodenca, ktorá zlepšuje uhol odpočinku a zvyšuje úroveň bezpečnosti v prípade bočného nárazu. - Inštalačný systém Pro-Fix by Jané kompatibilný so základňou a so všetkými kočíkmi Jané (pozri ďalšie možnosti kompatibility s adaptérmi Jané).
- Možno nainštalovať so základňou iPlatform Comfy Isofix, s nohou proti rotácii, pre úplnú bezpečnosť a spoľahlivosť (nie je súčasťou).
Technické parametre: - Max. nosnosť dieťaťa: 0-15 kg - Hmotnosť kočíka: 12,8 kg - Rozmery kočíka rozloženého: 81-97 x 60 x 91-106 cm - Rozmery zloženého kočíka: 51 x 60 x 30 cm

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.