JAMIESON VÁPNIK S VITAMÍNOM D3

1×90 tbl, výživový doplnok

Značka: JAMIESON

Vápnik je potrebný na zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov, prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a k látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie. Podporuje zdravú regeneráciu a činnosť svalov, tráviacich enzýmov a prispieva k správnemu prenosu nervových vzruchov. Vápnik zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek.

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: JAMIESON VÁPNIK S VITAMÍNOM D3 1×90 tbl, výživový doplnok

X44591 ADC

Hlavný popis produktu

Vápnik s vitamínom D3
500 mg/1000 IU

Výživový doplnok Vápnik je potrebný na zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov, prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a k látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie. Podporuje zdravú regeneráciu a činnosť svalov, tráviacich enzýmov a prispieva k správnemu prenosu nervo- vých vzruchov. Vápnik zohráva úlohu v procese delenia a špecializá-cie buniek. Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zu- bov a k správnej činnosti imunitného systému a svalov.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne.

Tablety užite spolu s  jedlom a  zapite dostatočným množstvom tekutiny. Užite s  časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov alebo liekov.

Každá tableta obsahuje:
Vápnik (uhličitan vápenatý) .................500 mg (62,5 % RVH*)
Vitamín D (cholekalciferol) ................25 µg/1000 IU (500 % RVH*)
*RVH – referenčná výživová hodnota
Ďalej obsahuje: rozpustná celulóza, modifikovaná celulózová guma (nosiče); oxid titaničitý (farbivo); trietyl citrát, polysorbát 80, karnaub- ský vosk (povlakové látky).Upozornenie: Uchovávajte pri teplote 15–25°C, mimo dosah malých detí.

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový dopl- nok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Minimálna trvanlivosť
do dátumu uvedeného na obale


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.