JABLOTRON Monitor dychu bábätka Nanny 3

1×1 ks, monitor dychu

Značka: JABLOTRON

Unikátny produkt od tradičného českého výrobcu monitorov dychu Nanny

159,99
Doprava zadarmo

O produkte: JABLOTRON Monitor dychu bábätka Nanny 3 1×1 ks, monitor dychu

X016989

Hlavný popis produktu

Unikátny produkt od tradičného českého výrobcu monitorov dychu Nanny. Novinka BM-03 je vhodná pre bábätká s nízkou pôrodnou váhou už od 1 kg hmotnosti.
Nová Nanny BM-03 ponúka jedinečnú funkciu detekcie položenia a odobratia bábätka. Ako jediný produkt na trhu vás dokáže upozorniť, že ste pravdepodobne položili bábätko na podložku, ale zabudli ste monitor zapnúť. Rovnako tak vás upozorní na nutnosť vypnutia monitoru v okamihu, keď ste bábätko vybrali z postieľky.
Nanny BM-03 je certifikovaný zdravotnícky prostriedok, ktorý monitoruje dýchanie dieťaťa a je vhodný aj pre nedonosené bábätká od 1 kg hmotnosti. Ako jediný monitor na trhu si tiež sleduje vek podložky. V prípade, že už prekročila dobu svojej životnosti, upozorní vás na to behom automatického testu funkčnosti pri zapnutí. Nanny je napájaná z 2 tužkových batérií, má nočnú lampičku pre rýchlu vizuálnu kontrolu bábätka v noci a intenzitu jasu automaticky prispôsobuje okolitému prostrediu. Kontrolky v noci svietia s menšou intenzitou pre nerušený spánok vás aj vášho dieťatka. Nanny sleduje i teplotu v miestnosti, aby nedošlo k prehriatiu bábätka, čo je jeden z rizikových faktorov tzv. syndrómu náhleho úmrtia dojčaťa. Snímacia podložka z kvalitného plastu, odolná proti vlhkosti, pokrúteniu a preniknutiu kvapaliny. Detekčnú plochu v postieľke je možné rozšíriť pripojením druhej podložky.
Ako funguje Nanny?
Nanny je chytrý monitor dychu, ktorý vás privolá na pomoc, len čo sa mu niečo nebude zdať úplne v poriadku. Navyše vás upozorní pri prípadnej zástave dychu v dôsledku dávenia. Pri každom nádychu dieťaťa blikne zelená kontrolka. Ak sa bábätko nenadýchne po dobu 20 sekúnd, alebo sa frekvencia jeho dýchania zníži pod 8 nádychov za minútu, začne svietiť červené svetlo a spustí sa poplach.
Už len zvuk alarmu často stačí k tomu, aby sa bábätko prebudilo z hlbokého spánku a nadýchlo sa.
Balenie obsahuje: - monitor Nanny - návod na použitie monitora dychu - návod na resuscitáciu bábätka - držiak a suchý zips na postieľku - držiak a obojstranná lepiaca páska pre umiestenie na stenu nábytku - klip na postieľku - stojanček na vyhodnocovaciu jednotku - 2 ks kvalitných batérií
Technické parametre: - poplachová frekvencia dýchania: < 8 nádychov/min. (< < 0,13 Hz) - snímacia podložka: typ BM-03D - rozmery 300 × 500 × 15 mm - váha 935 g - povrchový materiál PVC-P - akustický výkon sirény: 80 dB/m ± 5 % dB/m - zdravotnícky prostriedok: trieda IIb

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.