Exeltis INOFOLIC 60

3×20 ks

Značka: INOFOLIC®

Inofolic premium je výživový doplnok s inovovaným zložením obohateným o alfa-laktalbumín.

Varianty podľa počtu
33,49
Doprava zadarmo

O produkte: Exeltis INOFOLIC 60 3×20 ks

X55835

Hlavný popis produktu

NOFOLIC® PREMIUM je výživový doplnok stravy s inovovaným zložením obohateným o alfa-laktalbumín. Je vhodný v prípade zvýšenej potreby myo-inozitolu, kyseliny listovej a α- laktalbumínu, alebo v prípade ich nedostatku v organizme.


Myo-inositol je vitamín zo skupiny B, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Inozitol je súčasťou bunkových membrán a podieľa sa na výmene informácií medzi bunkami.


Kyselina listová (folát) prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.


Alfa-laktalbumín je proteín, ktorý reguluje produkciu laktózy v mlieku. Zvyšuje vstrebávanie myo-inozitolu v čreve.

 

Odporúčaná denná dávka 1 vrecúško 2× denne ráno a večer (celkovo 4 g myo-inozitolu denne), najlepšie po dvanástich hodinách jeden sáčok, tak aby sa zaručil stály príjem myo-inozitolu. Optimálna doba podávania je aspoň 2–3 mesiace. Doplnok stravy sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Ak vám lekár odporučil dávkovanie, dodržujte ho.


Užívanie je možné začať akýkoľvek deň bez ohľadu na menštruačný cyklus. V prípade otehotnenia nie je nutné užívanie Inofolic Premium prerušiť a je možné v užívaní ďalej pokračovať aj po celú dobu tehotenstva – o vhodnosti a prínosoch sa v prípade tehotenstva najlepšie poraďte s Vašim ošetrujúcim gynekológom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.