INGENUITY Knižka plyšová s hryzačkou Calm Springs™ 0m+

1×1 ks, detská knižka

Značka: INGENUITY

Ingenuity Calm Springs Soft Teething Activity Book

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
9,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: INGENUITY Knižka plyšová s hryzačkou Calm Springs™ 0m+ 1×1 ks, detská knižka

X016982

Hlavný popis produktu

Ingenuity Calm Springs Soft Teething Activity Book. Knižka s rôznorodými textúrami zapája zmysly a hmatové schopnosti bábätka.
Mäkká knižka s aktivitami Ingenuity Calm Springs je prvou zábavnou a upokojujúcou čítankou pre bábätko - skutočná hračka na otáčanie stránok. Táto jazykovo neutrálna knižka s hryzačkou zapája zmysly dieťatka a ponúka hmatovú stimuláciu. Kamarát ponúka pomoc, keď je to potrebné, a táto knižka s motívom kaktusov bude pre rodičov tou extra rukou. Pravá vetvička kaktusu v knihe je hryzačka s rôznou textúrou bez obsahu BPA, ktoré upokojuje ďasná dieťatka.
Táto 8-stranová knižka s motívom kaktusov ako súčasť kolekcie Calm Springs predstavuje dieťatku čísla 1 - 3 spolu s plyšovými zvieratkami Ingenuity: leňochodom Loni, líškou Kitt a sovou Nally. Vnútorná strana zadnej obálky ponúka dieťatku upokojujúci úsmev vďaka kaktusu, zatiaľ čo vrúbkovaná textúra a zrkadlo podporujú samostatnú hru. Knižka obsahuje mäkké pútko, ktoré sa dá ľahko pripevniť k spojom hračiek na hranie na cestách.
Táto rodovo neutrálna knižka s aktivitou pri prerezávaní zúbkov, ktorá vykazuje tie najúžasnejšie (a najroztomilejšie) vlastnosti, je vynikajúcim darčekom pre dieťatko vo veku 0-36 mesiacov na jeho ceste za poznaním.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.