Lekárne Dr. Max: Najzamestnávateľ roka 2017 v kategórii Nemocnice a zdravotná starostlivosť

29. 1. 2018 · 2 minúty na prečítanie

V 6. ročníku ankety Najzamestnávateľ o tom hlasovalo takmer 12-tisíc Slovákov, ktorí si vyberali spomedzi 200 nominovaných spoločností. Lekárne Dr. Max sa o umiestnenie v ankete uchádzali po prvý raz.

Bratislava, 29. januára 2018 –  Lekárne Dr. Max získali najvyššie ocenenie v novej kategórii Nemocnice a zdravotná starostlivosť. Pri výbere víťazov tento rok rozhodovali najmä faktory ako platové podmienky, silná známa značka a dobré meno spoločnosti.

„Ocenenie od verejnosti je pre nás cenným uznaním a patrí najmä našim zamestnancom, za ich každodennú prácu a úsilie. Veľmi ma teší, že to vníma aj verejnosť. Som hrdá na to, že u nás pracujú šikovní odborníci, ktorí pomáhajú budovať dobré meno spoločnosti a šíriť naše hodnoty. Pretože starostlivosť, zodpovednosť, dôvera, tímovosť a inovatívnosť je to, na čom staviame. Umiestnenie je pre nás zároveň veľkým záväzkom a motiváciou, aby sme naplnili očakávania ľudí aj do budúcna, “ uviedla Anna Janošková, riaditeľka Oddelenia ľudských zdrojov v lekárňach Dr. Max na Slovensku.

Cieľom prestížnej celoslovenskej ankety Najatraktívnejší zamestnávateľ, ktorú zastrešuje spoločnosť Profesia, je ukázať, ako sú jednotlivé firmy na Slovensku vnímané z pohľadu verejnosti. Odráža vnímanie kultúry, imidžu, atmosféry či benefitov firiem pôsobiacich v krajine. Výsledkom je rebríček, ktorý môže pomôcť v lepšej orientácii budúcim uchádzačom o zamestnanie v danom sektore, respektíve u daného zamestnávateľa.

Kompletný zoznam výsledkov 6. ročníka ankety nájdete na http://www.najzamestnavatel.sk/rebricek-2017/.