Hrnček so silikónovou slamkou matný ružový

1×1 ks, hrnček so silikónovou slamkou

Štýlový hrnček Canpol babies s objemom 210 ml so silikónovou slamkou, v dizajnovo matných odtieňoch.

Varianty podľa farby

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

8,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Hrnček so silikónovou slamkou matný ružový 1×1 ks, hrnček so silikónovou slamkou

X56080

Hlavný popis produktu

Moderný a praktický hrnček na samostatné pitie určený pre batoľatá staršie ako 9 mesiacov. Užitočný doma, na výlete alebo na prechádzke.Pohyblivé časti vrchnáka umožňujú jednoduché a pohodlné skrytie slamky a zabraňujú neželanému rozliatiu.

Pohodlné držadlá uľahčujú dieťaťu držanie hrnčeka a učenie sa samostatnosti. hrnček je polopriehľadný, a teda jednoducho poskytuje prehľad o obsahu.Silikónová slamka s otočným vrchnákom zabraňuje neželanému rozliatiu. Pohodlné držadlá uľahčujú držanie hrnčeka v drobných rukách dieťaťa. Polopriehľadný, umožňuje vidieť množstvo tekutiny v hrnčeki.

K dispozícii sú vymeniteľné slamky 56/106.K dispozícii vo viacerých farebných variantoch. hrnček je určený pre deti staršie ako 9 mesiacov. Náustok so slamkou nie je vhodný pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Výrobok udržujte čistý. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte hrnček a všetky súčasti v teplej vode s jemným prostriedkom. Dôkladne opláchnite teplou vodou. Zalejte vriacou vodou. Nevyvárajte. Vyhýbajte sa drsným nástrojom, ktoré poškriabu povrch.

Po použití vyčistite hrnček, slamku a vrchnák od zvyškov nápoja, opláchnite a potom dôkladne umyte. hrnček sa môže umývať v umývačke. Neodporúča sa umývať slamku v umývačke, pretože čistiace prostriedky môžu výrobok poškodiť.

Výrobok sa môže používať v mikrovlnnej rúre. Ak ohrievate nápoj v mikrovlnnej rúre, nezabúdajte, že hrnček musí byť otvorený. Pri zohrievaní v mikrovlnnej rúre postupujte obzvlášť opatrne. Ohriaty nápoj vždy premiešajte, aby sa zabezpečilo rovnomerné rozloženie teploty, a pred podávaním skontrolujte jeho teplotu.

Tvrdá voda, ovocné šťavy alebo čaje môžu zanechať na slamke usadeniny alebo spôsobiť zafarbenie, ktoré nemení vlastnosti výrobku. Husté tekutiny (napr. s ovocnou dužinou) môžu upchať slamku.

Výrobok nie je určený na podávanie horúcich ani sýtených tekutín. Výrobok sa nesmie sterilizovať v parnom sterilizátore. Výrobok pred každým použitím skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania prestaňte používať. Výrobok sa nesmie vložiť do predhriatej rúry ani zohrievať na plynovom alebo elektrickom sporáku. Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa.

Objem: 210 ml

Výstraha:

Výrobok používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Sústavné a dlhodobé sanie tekutín môže spôsobiť vznik zubného kazu. Pred kŕmením vždy skontrolujte teplotu jedla. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre môže lokálne spôsobiť vysoké teploty. Slamka nie je vhodná pre deti mladšie ako 6 mesiacov.

Upozornenie:

Výrobok nie je hračka. Všetky súčasti výrobku uchovávajte mimo dosahu detí.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.