HOLLE Organické Junior viaczrnné müsli s kukuričnými lupienkami, 250 g

1×250 g

Značka: HOLLE
Ďalšie varianty
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
4,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: HOLLE Organické Junior viaczrnné müsli s kukuričnými lupienkami, 250 g 1×250 g

X008894

Hlavný popis produktu

Holle Bio Junior müsli je celozrnný obilný mix s plnou chuťou, pripravený práve pre dojčatá od 10. mesiaca veku a malé deti. Už tak veľmi jemné kúsky sa ešte zjemnia s prídaním mlieka a sú tak ešte lepšie stráviteľné. Zložky z najlepších demeter obilnín zanechávajú potravine plnohodnotnú chuť.
Alergénne informácie: obsahuje lepok, bez mlieka, nesladené

Balenie obsahuje cca 10 porcií Junior müsli


Zloženie:
Ovsené vločky v demeter kvalite 55%, obilné vločky v demeter kvalite 25%, špaldová kaša v demeter kvalite 20%, Vitamín B1
Všetky zložky sú z bio - dynamického poľnohospodárstva.

Príprava:

-Príprava s mliečnou výživou: Pripravte si 170 ml mliečnej výživy podľa návodu. Nalejte mliečnu výživu do taniera a pridajte 18 g Bio Junior müsli, tj. cca 3-4 polievkové lyžice - premiešajte, nechajte schladnúť na cca 37°C a podávajte.

-Príprava s plnotučným mliekom: 100 ml plnotučného mlieka nalejeme do misky a zmiešame s 25 g bio Junior müsli (cca 5 polievkových lyžíc).

-Príprava ako bezmliečne ovocné müsli: Vmiešajte cca 20 g Junior müsli (4 polievkové lyžice) do 100 g ovocného príkrmu alebo 100 g ovocného pyré. Možno pridať 1 čajovú lyžičku detského Holle oleja. Pridajte podľa potreby prevarenú vodu (max 50°C).


Dôležité upozornenie:

Dodržujte návod na prípravu. Správny dávkovací pomer dá Vášmu dieťaťu vždy tú výživu, ktorú potrebuje. Pripravte pokrm vždy čerstvý, zvyšky nepoužívajte. Stále kontrolujte teplotu stravy pred konzumáciou, tj. asi 37°C.
Dbajte na správnu zubnú hygienu Vášho dieťatka - chránite tým jeho prvé zúbky. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre (nebezpečenstvo prehriatia). Chráňte pred teplom, skladujte v suchu a originálne zatvorené spotrebujte do dátumu uvedeného na spodku obalu. Otvorené spotrebujte do 3 týždňov.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.