Holiaci strojček Adler AD 2923 USB

Značka: ADLER

Adler AD2923 je vysoko kvalitný holiaci strojček pre muža, ktorý sa chce oholiť rýchlo a presne

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Holiaci strojček Adler AD 2923 USB

e2149479-ff70-4095-87be-138b74ad113a

Hlavný popis produktu

Adler AD2923 je vysoko kvalitný holiaci strojček pre muža, ktorý sa chce oholiť rýchlo a presne. Pohodlie pri holení zvyšuje moderný profil hlavy a oscilačný pohyb, ktorý znižuje vibrácie. Holiaci strojček je kedykoľvek pripravený na použitie vďaka vlastným batériám. Batérie sa nabíjajú približne 2 hodiny, čo vám umožňuje nabíjať holiaci strojček v noci a používať ho až 45 minút denne bez prerušenia. AD2923 vám umožňuje holiť namokro aj nasucho. Jeho superúčinný vysokootáčkový motor si poradí aj s tým najtvrdším strniskom.
Holiaci strojček Adler AD2923 je dokonalý produkt pre každého muža, ktorý dbá na rýchle a presné oholenie. Už vás omrzeli masívne holiace strojčeky, ktoré musíte po každom použití vysušiť a zavrieť? Hľadáte niečo, čo by ste si mohli vziať so sebou na služobnú cestu alebo dovolenku? Tento model je vytvorený práve pre vás. Veľkou výhodou tohto prístroja oproti podobným na trhu sú malé rozmery a šikovná konštrukcia, vďaka čomu možno strojček využiť aj na turistických výletoch.

Charakteristika a technické údaje:
Vodotesnosť IPX4
Nabíjanie cez USB 60 minút
Maximálny pracovný čas 45 minút
Vymeniteľná hlavica
Vrátane čistiacej kefky
Napájanie: 5 V 1 A USB kábel
Rozmery zariadenia: 5,8 x 3,3 x 9,8 cm
Farba: čierna/medená
Materiál puzdra: Plast
Farba kábla: Čierna
Dĺžka kábla: 60 cm

Vybrať si ten správny holiaci strojček nie je jednoduché. Každý muž má svoje vlastné preferencie a potreby. Sme si však istí, že holiaci strojček Adler AD2923 uspokojí aj tých najnáročnejších klientov! Elegantný a malý holiaci strojček aj napriek nenápadnému vzhľadu zaujme svojou kvalitou a funkčnosťou. Môžete ho použiť kedykoľvek, pretože má vlastné napájanie z batérie. Zároveň je vybavený nabíjacím káblom pomocou USB koncovky. Vďaka tomu ho pripravíte na prácu takmer za každých okolností! Priemerná doba plného nabíjania je približne 2 hodiny. Už nabitý holiaci strojček je možné používať až 45 minút bez vypnutia. Pohodlie pri holení zabezpečuje aj inovatívny profil hlavíc a oscilačný pohyb, vďaka ktorému sa oholíte nielen rýchlo, ale aj dôkladne!

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.