Hisense Babysense Monitor dychu Babysense 7 Pro

1×1 ks, monitor dychu

Značka: HISENSE

Monitor Babysense 7 je najmodernejší bezdotykový monitor dychu na svete vybavený dvomi senzorovými podložkami a dizajnovo nadčasovou a atraktívnou kontrolnou jednotkou so zvukovým a svetelným signalizačným alarmom. Monitor dychu Babysense 7 identifikuje vzorca dýchanie vášho dieťaťa, ktoré sú prenášané do kompaktného mikroprocesora, umiestneného v kontrolnej jednotke prístroja.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
153,49
Doprava zadarmo

O produkte: Hisense Babysense Monitor dychu Babysense 7 Pro 1×1 ks, monitor dychu

X36672

Hlavný popis produktu

Najmodernejší bezdotykový monitor. Monitor Babysense 7 je najmodernejší bezdotykový monitor dychu na svete vybavený dvomi senzorovými podložkami a dizajnovo nadčasovou a atraktívnou kontrolnou jednotkou so zvukovým a svetelným signalizačným alarmom. Detekuje dýchanie dieťaťa. Monitor dychu Babysense 7 identifikuje vzorca dýchanie vášho dieťaťa, ktoré sú prenášané do kompaktného mikroprocesora, umiestneného v kontrolnej jednotke prístroja. V prípade problému spustí alarm.

Ak z akéhokoľvek dôvodu nie je detekované dýchanie po dobu dlhšiu ako 20 sekúnd, alebo ak sa zníži počet dychov na menej ako 10 dychov za minútu, je spustený akustický a vizuálny alarm. Rodičia sú tak informovaní o potenciálnej hrozbe ešte skôr, než skutočne nastane! V boji proti SIDS najúčinnejší na svete. Monitor dychu Babysense 7 je v boji proti SIDS najúčinnejším a najbezpečnejším výrobkom na svete.

Spĺňa tie najprísnejšie kritériá európskej certifikácie pre prevádzku v zdravotníckych zariadeniach a v domácnostiach. Prvé produkty radu Babysense boli vyvinuté pred viac ako 20 rokmi ako prvé svojho druhu na svete a od tej doby pomohli viac ako 600 000 detí po celom svete.

Vďaka poznatkom detských lekárov, firemných vývojárov a požiadavkám rodičov prešli značným vývojovým procesom a zdokonalením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.