GreenFood Nutrition Spirulina 90cps

1×90 cps

Spirulina je mikroskopická sladkovodná sinica, ktorá prirodzene obsahuje väčšie množstvo dôležitých živín a fytonutrientov. Okrem toho, živiny poskytnuté telu Spirulinou sú lepšie vstrebávajú telom. Silný antioxidant, alternatíva pre multivitamínové prípravky. Obsahuje totiž okrem iného vitamíny B1, B2, B3, B6, B9, vitamín C, vitamín D, vitamín A, vitamín E a karotény. Dennú dávku sme stanovili nižšie, vzhľadom na to, aby nedošlo k predávkovaniu napr. železom. Dlhodobý nadmerný prísun železa zvyšuje riziko napr. srdcových ochorení. Preto je možné našu Spirulinu užívať aj dlhodobejšie. Naša Spirulina pochádza z kvalitného zdroja, neobsahuje (overené laboratórnym testom) ťažké kovy, ani mikrocystíny (jedovaté látky produkované sinicami), ktoré môžu mať ničivý vplyv na pečeň, obličky aj mozog. Oznámenie francúzskeho ANSES v roku 2017 vyjadrilo znepokojenie nad tým, že výživové doplnky so spirulinou môžu byť kontaminované mikrocystínami. Svetová zdravotnícka organizácia mikrocystíny zaradila na zoznam potencionálne karcinogénnych látok. Spirulinu vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Účinnú detoxikáciu organizmu - Posilnenie imunity a celkovej kondície - Kontrolu telesnej hmotnosti

7,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Spirulina 90cps 1×90 cps

X59040

Hlavný popis produktu

Balenie: 90 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 
45 dní

Odporúčaná denná dávka: 1x denne 2 kapsuly, nalepšie s jedlom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke 2 kapsuly
Spirulina prášok 700 mg

Zloženie: Spirulina prášok, rastlinná kapsula z hypromelózy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose).

Upozornenie na obale: 
Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. V tehotenstve a pri dojčení je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Alergény:  Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO:  Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.