GreenFood Nutrition Reishi Extract

1×120 cps, výživový doplnok

Reishi vyhľadávajú ľudia orientovaní na: Ázijské huby, ázijské liečiteľstvo, ázijskú prírodnú medicínu, prirodzenú obranyschopnosť - imunitný systém, normálnu funkciu obehovej sústavy, normálnu hladinu cholesterolu v krvi.

14,69
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Reishi Extract 1×120 cps, výživový doplnok

X024012

Hlavný popis produktu

Reishi je japonský názov, čínsky sa nazýva ling zhi. Reishi sa používa v tradičnej čínskej aj japonskej medicíne už po tisícročia. Reishi (Ganoderma lucidum) patrí medzi chorošovité drevokazné huby. Vyskytuje sa predovšetkým na odumretých stromoch, polomoch alebo pňoch. Jej plodnice sú polokruhovité a mávajú priemer 6-12 cm. Plodnica je pokrytá lesklou vrstvou pripomínajúcou lak. V Číne sa stala pevnou súčasťou tradičnej čínskej medicíny a zmienky o jej používaní sa objavujú už pred 4000 rokmi. Bola vtedy taká vzácna, že bola určená len pre cisára a jeho rodinu.
Reishi obsahuje veľké množstvo bioaktívnych látok. Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, vitamíny skupiny B, selén, železo, germanium, polysacharidy, antioxidanty, tripény, vlákninu, enzýmy, adenozíny, terpenoidy. Prírodný štandardizovaný extrakt obsiahnutý v tomto produkte je mnohonásobne koncentrovanejší ako klasický prášok zo sušených húb, preto je jeho účinok niekoľkonásobne vyšší. Obsahuje min. 30% polysacharidov.

Balenie: 120 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 60 dní
Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly denne, najlepšie pred jedlom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.