GreenFood Nutrition Probiotics LactoWise®

1×60cps výživový doplnok

LactoWise® je „wise“ - múdra kombinácia stabilných probiotík a prírodnej rozpustnej vlákniny (prebiotikum) v acidorezistentnej kapsuli GAR-MA (skratka pre Gastric Acid Resistant – Metakrylátový kopolymér), ktorý zaisťuje ochranu živých baktérií pred pôsobením žalúdočnými kyselinami

14,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Probiotics LactoWise® 1×60cps výživový doplnok

X024361

Hlavný popis produktu

Je symbiotický kombinovaný produkt obsahujúci probiotickú a prebiotickú zložku, tzn. LactoSpore® kombinovaný s Galaktomannanom - vlákninou zo semien Pískavice grécke seno (Trigonella foenum-graecum) s prebiotickou aktivitou. LactoSpore® je stabilné spóry tvoriace baktérie črevných mikroorganizmov Bacillus Coagulans, ktorá produkuje iba požadovanú L(+) kyselinu mliečnu. Má priaznivý vplyv na stav nášho tráviaceho systému.
LactoWise® je patentovaná kvalitná surovina od multinárodnej spol. Sabinsa, ktorá získala mnohé svetové ocenenia, okrem iného aj ocenenia za výskum a vývoj prírodných produktov, rôzne ocenenia v kategóriách Life Science and Pharma, prírodných produktov a fytomedicínsky výskum. Spol. Sabinsa vlastní okolo 23 patentov len pre Európu, medzi nimi je napríklad aj patent na Lactospore, ktorý hovorí o proces terapeutického manažmentu syndrómu dráždivého čreva s prevládajúcou hnačkou pomocou Bacillus coagulans SBC37-01, MTCC 5856.“
Zdroj: https://sabinsa.eu/about-us/intellectual-properties/
Štúdia*** publikovaná v časopise „Food Science and Nutrition“ dospela k záveru, že galaktomannán zo semien Pískavice grécke seno vykazuje prebiotický potenciál a tiež sa zistilo, že je ideálny s probiotikom B. coagulans v synbiotickej kombinácii, ktorá je dostupná od Sabinsa ako LactoWise® .
Acidorezistentná kapsula GAR-MA (skratka pre Gastric Acid Resistant – Metakrylátový kopolymér) zaisťuje ochranu živých baktérií pred pôsobením žalúdočnej kyseliny.
Pískavica grécke seno je bežné potravinárske korenie používané v stredomorských oblastiach, na Blízkom východe av južnej Ázii, je známe v týchto oblastiach v tradičných medicínach vďaka svojim pozitívnym účinkom.

LactoWise® probiotiká s prebiotikami majú tieto prednosti:
- Nevyžadujú skladovanie v chladničke.
- LactoWise® je certifikovaný Kosher a Halal.
- Obsahujú veľké množstvo životaschopných laktobacilov, ktoré si zachovávajú životaschopnosť pri skladovaní pred konzumáciou.
- Spóry sa dokážu usadiť v zažívacom trakte a produkovať dostatok kyseliny mliečnej a iných antagonistických látok, ktoré inhibujú rast patogénnych baktérií


Balenie: 60 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 60 dní
Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula 1x denne s jedlom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.