Gramofón Camry CR 1113 s rádiom

Značka: CAMRY

Moderný gramofón Camry CR1113 je skutočnou pochúťkou pre milovníkov klasického zvuku

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Gramofón Camry CR 1113 s rádiom

6178e134-34df-443e-b6e1-5a0a065e767b

Hlavný popis produktu

Moderný gramofón Camry CR1113 je skutočnou pochúťkou pre milovníkov klasického zvuku. Svoje vinylové platne môžete prehrávať pri 33, 45 alebo 78 ot./min. Okrem toho, keď nepočúvate platne, môžete použiť vstavané rádio. Navyše, v prípade, že by ste si chceli užiť ticho, gramofón môže byť použitý ako hodinky alebo budík.
Kombinácia klasického mechanizmu s modernou elektronikou v jednom modeli vám poskytuje oveľa viac možností, ako mať gramofón a rádio samostatne, a tiež šetrí miesto. Gramofón Camry má dva reproduktory s celkovým hudobným výkonom 3 W (každý 1,5 W). Ak ho chcete rozšíriť, môžete ľahko pripojiť externé reproduktory cez výstup AUX. Ak si však chcete hudbu vychutnať individuálne, určite oceníte 3,5 mm jack vstup pre slúchadlá. CR1113 je doplnený LCD displejom, kde môžete vidieť čas a zadať nastavenia.
Dizajnéri CR 1113 sa chceli uistiť, že vzhľad produktu je nadčasový, jemný a bez nadmerných prvkov. Gramofón je preto skvelým riešením pre akýkoľvek druh interiéru, od kancelárií zariadených v retro štýle až po moderné byty. V každom prípade sa z neho stane jedinečný spoločník pre príjemne strávené chvíle.
Na vinylové platne sa malo zabudnúť už pred rokmi ale v skutočnosti sa im darí veľmi dobre. A hoci nie sú tak populárne, ako bývali, okrem klasických albumov sa na trhu stále objavujú úplne nové vydania. Umelci, producenti aj milovníci hudby oceňujú nadčasové kúzlo vinylových dosiek. Počúvanie hudby z gramofónu nie je dočasnou módou, ktorá čoskoro pominie, ale ukazovateľom dobrého hudobného vkusu. V súčasnosti siahajú po vinyloch hudobní znalci aj profesionálni DJ-i. Nie je to len móda, je to životný štýl!

Charakteristika a technické údaje:
3 rýchlosti prehrávania 33/45/78 RPM
LCD displej
Rádio AM / FM
Digitálne ladenie PLL
Hodiny s funkciou budíka
Vstup AUX
Stereo
Výkon RMS: 3W

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.