Garnier Pure Active 3IN1

maska s aktívnym uhlím 150 ml

Značka: GARNIER
Čistiaca maska Garnier Pure Active Charcoal je obohatená o aktívne uhlie a výťažok z čučoriedky na intenzívne čistenie pleti a redukciu jej lesku. Možno používať tromi spôsobmi: 1. Ako klasickú pleťovú masku. 2. Ako peeling. 3. Ako čistiaci gél.
Darček k nákupu K nákupu produktov Garnier a Maybelline nad 9,99 € získate riasenku MAYBELLINE CLASSIC VOLUME EXPRESS zadarmo.

Na sklade

4,80
Doprava zadarmo nad 29,90 €
4 body na vernostnú kartu

O produkte

X47743

Čistiaca maska Garnier Pure Active Charcoal je obohatená o aktívne uhlie a výťažok z čučoriedky na intenzívne čistenie pleti a redukciu jej lesku. Možno používať tromi spôsobmi: 1. Ako klasickú pleťovú masku. 2. Ako peeling: Obsahuje exfoliačné častice na uvoľnenie pórov a viditeľnú redukciu odolných čiernych bodiek. 3. Ako čistiaci gél: Zloženie obohatené o kyselinu salicylovú s antibakteriálnymi účinkami odstraňuje zvyšné nečistoty. :Čistí pleť, pôsobí proti čiernym bodkám a redukuje prebytočný kožný maz. 1. Čistiaca maska: Aplikujte na tvár do 3x týždňa. Vyhnite sa očiam a okoliu pier. Nechajte pôsobiť 5 minút. Opláchnite vodou. 2. Peeling: Denne jemne vmasírujte do T-zóny. Dôkladne opláchnite. 3. Čistiaci gél: Aplikujte denne na vlhkú tvár. Dôkladne opláchnite.