Fytofontana GYNTIMA WHITENING cream

1×50 ml, intímny bieliaci krém

Značka: GYNTIMA
  • Intímny bieliaci krém.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
34,99
Doprava zadarmo

O produkte: Fytofontana GYNTIMA WHITENING cream 1×50 ml, intímny bieliaci krém

X45086 ADC

Hlavný popis produktu

Intímny bieliaci krém Fytofontana Gyntima Whitening bol špeciálne vyvinutý na bielenie intímnych partií. Tento produkt predstavuje revolučný krok v bielení silne pigmentovaných intímnych miest. Kombinácia biotechnologických peptidov a vzácnych účinných látok rastlinného pôvodu, šetrným spôsobom bieli a ošetruje silno pigmentované genitálne a análne oblasti. Šetrným spôsobom bieli a ošetruje silne pigmentované oblasti.

Účinné látky:

- oligopeptide-34 - peptid vytvorený biotechnologickou cestou v kontrolovanom laboratórnom prostredí. In vitro štúdie preukázali, že oligopeptide-34 disponuje oveľa intenzívnejšou zosvetľujúcou schopnosťou ako mnoho iných bieliacich látok napr. vitamín C a arbutín. Účinná látka zabraňuje aktivite tyrozinázy, tým potláča tvorbu pigmentu.
- výťažok Boerhavia diffusa (Punarnava) - pochádza zo vzácnej rastliny, ktorá sa vyskytuje v Himalájach a je bohatá na účinnú látku boeravinon s bieliacimi vlastnosťami. In vitro štúdie preukázali, že po 9 dňoch sa o 55 % znížila aktivita enzýmu tyrozináza, ktorý je potrebný pre produkciu melanínu, týmto značne prispieva k depigmentácii.
- panthenol - zmierňuje podráždenia a upokojuje pokožku,
- vitamín E - prispieva k udržaniu zdravej pokožky,
extrakt z nechtíka lekárskeho - ktorého hlavné zložky majú okrem iného protizápalový, hojivý a upokojujúci účinok na pokožku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.