FRIGG Rope kaučukové cumlíky Twilight Mauve/ Soft Lilac, 0-6m, dvojbalenie

1×2ks, kaučukový cumlík

Značka: FRIGG

Kaučukové cumlíky, dvojbalenie, 0-6m

9,39
Ušetríte 20%

Pôvodná cena:  11,69 €  ·  zľava 2,30 €

Najnižšia cena pred zľavou: 11.69 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FRIGG Rope kaučukové cumlíky Twilight Mauve/ Soft Lilac, 0-6m, dvojbalenie 1×2ks, kaučukový cumlík

X007691

Hlavný popis produktu

Cumlíky sú vyrobené z prírodného kaučuku, pričom ich tvar je zakrivený jemne smerom von, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky.

Každý cumlík je strojovo testovaný na závadnosť, aby sa k našim najdôležitejším zákazníkom dostal vždy perfektný produkt.

Tvar štítu je zakrivený jemne smerom von, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky. Pre väčšiu bezpečnosť sú v štíte prítomné vzduchové otvory.

Nový Click-lock™ systém odlišuje cumlík FRIGG od akéhokoľvek iného cumlíku na trhu. Vďaka novému 4-krokovému procesu spájania jednotlivých častí cumlíka je možné cumlík zostaviť jednoduchým kliknutím, bez použitia akejkoľvek sily. Vďaka tomu je cumlík ešte odolnejší ako predtým.

FRIGG je 100% dizajnovaný a vyrobený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete!

Každý cumlík je zároveň vyrobený na princípe zero-waste, čím sa minimalizuje odpad materiálu vďaka možnosti recyklácie. Cumlíky sú vyrábané s maximálny ohľadom na životné prostredie, a zároveň s dôrazom na uspokojenie potrieb najmenších detí.

FRIGG kladie dôraz aj na bezpečnosť – cumlíky sú vyrábané bez BPA, PVC a ftalátov, každý cumlík podstupuje stretch a vacuum test pred uvedením do predaja a sú vyrábané podľa najprísnejšej normy EN1400-A2.

Spoznajte svet značky FRIGG, inšpirovaný bohyňou zeme, vzduchu a plodnosti podľa severskej mytológie a nechajte sa zlákať dokonalosťou tvarov a farieb.

Kolekcia cumlíkov FRIGG Fairytale je inšpirovaná umeleckou tvorbou dánskeho autora H.C. Andersena. Vrúbkované okraje a malé srdiečka vo vnútri štítu napodobňujú jeden z jeho papierových výstrižkov. Každá farba cumlíka je pomenovaná podľa jeho známych rozprávok, ktoré dodávajú cumlíkom nádych fantázie. Tento mimoriadne krásny cumlík, s moderným dizajnom a elegantnými detailmi, upúta pozornosť každej štýlovej mamičky.

Vlastnosti:

100% navrhnuté v Dánsku
100% vyrobené v Dánsku
každý cumlík musí prejsť naťahovacím a vákuovým testom
patentovaný Click-lock™ systém
materiál štítu: Polypropylén (PP)
bezpečnostná norma: EN1400 + test A2
Podrobnosti o kaučukovom cumlíku veľkosti 1:

materiál: prírodný kaučuk
veľkosť: 27 mm
odporúčaný vek: 0-6 mesiacov

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.