Excilor FORTE

1×30 ml, liečivý lak

Značka: EXCILOR®
5.0

Lak určený na liečbu plesňových infekcií nechtov.

13,59 ušetríte 4,70 €

Pôvodná cena 18,29 €, zľava 26%

Najnižšia cena pred zľavou: 13.89 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Excilor FORTE 1×30 ml, liečivý lak

P4326A ADC

Lak určený na liečbu plesňových infekcií nechtov.

Obsahuje kyslé látky, ktoré sú schopné preniknúť do nechta a umožňujú jeho ošetrenie zvnútra. Okamžite sa tak znižuje pH nechta, čím sa vytvára prostredie, ktoré je nepriateľské pre rast plesní. Poškodený necht následne potrebuje čas, aby vyrástol. Zvyčajne to trvá niekoľko mesiacov, kým postihnutý necht opäť vyzerá úplne zdravo. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Návod na použitie:

  1. Pred použitím laku je potrebné vyčistiť si nechty. Ak je už nanesený iný lak na nechty, je potrebné ho najskôr úplne odstrániť.
  2. Pred použitím sa fľaštička dôkladne pretrepe. Pomocou aplikátora sa pokryje celý necht prípravkom. Nanesie sa dostatočné množstvo laku.
  3. Lak sa nechá zaschnúť po dobu 3-5 minút. Na dosiahnutie optimálneho účinku sa odporúča počkať až 5 minút pred oblečením ponožiek a/alebo obuvi. Po aplikácii je pocit mravčenia pod nechtom normálny a znamená, že produkt preniká do nechta. Vrstva povlaku je zlučiteľná s lakom na nechty a po zaschnutí možno naniesť lak na nechty.
  4. Prípravok sa musí aplikovať 1x denne, najlepšie po sprchovaní.
  5. Po 24 hodinách sa film odstráni. Môže sa to urobiť tak, že film sa odlúpne na okraji alebo na strane nechta a jemne sa sťahuje, kým sa z nechta neuvoľní celý film. Je možné, že to pôjde ľahšie, ak sa použije teplá voda. Nová vrstva sa nanesie podľa vyššie uvedených pokynov. Po každom odstránení a následnej aplikácii je potrebné si dobre umyť ruky.
  6. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa ošetruje celý necht najmenej 3 mesiace a pokračuje sa v ošetrení, kým sa necht úplne neuzdraví.
  7. Je potrebné dbať na dôkladné uzavretie aplikátora po každom ošetrení, aby nedochádzalo k odparovaniu. Na okraji skla sa môže vytvoriť film.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte, ak máte známu precitlivenosť alebo alergiu na ktorúkoľvek zo zložiek. K dispozícii nie sú žiadne klinické údaje o používaní prípravku u detí, tehotných alebo dojčiacich žien. Diabetici s problémami nôh sa majú pred použitím poradiť s lekárom. Aplikujte len na necht, zabráňte kontaktu s okolitou kožou. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Ak sa produkt dostane do kontaktu s očami alebo sliznicami, dôkladne ich vypláchnite vodou. Tento produkt nepoužívajte po uplynutí dátumu exspirácie. Uchovávajte v škatuľke pri izbovej teplote (5 -25 °C) a chráňte pred teplom alebo priamym slnečným svetlom. Uchovávajte mimo dohľad a dosah detí a zvierat.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.