ERGOPOUCH Vak na spanie organická bavlna Sheeting Daisies 8-24 m, 8-14 kg, 2,5 tog

1×1 ks, vak na spanie

Značka: ERGOPOUCH

Zvonovitý tvar je vhodný pre rastúce bedrové kĺby a dvojcestný zips umožňuje ľahký prístup na rýchlu nočnú výmenu plienky

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
74,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: ERGOPOUCH Vak na spanie organická bavlna Sheeting Daisies 8-24 m, 8-14 kg, 2,5 tog 1×1 ks, vak na spanie

X016811

Hlavný popis produktu

Čo je TOG? TOG je skratka pre Thermal Overall Grade a je to jednotka merania izolácie a hrejivosti spacích odevov a posteľnej bielizne. Čím je hodnotenie TOG nižšie, tým je látka ľahšia; čím je hodnotenie vyššie, tým je látka viac vypchatá a izolovaná.
Vak na spanie Sheeting pre bábätká a batoľatá zvyčajne od približne 3 mesiacov veku, ktoré uprednostňujú viac priestoru vo vaku. Strih schválený pre bezpečný spánok je vyrobený z vonkajšej organickej bavlny s počtom vlákien 400, ktorá je na detskej pokožke hladká a luxusná. Ergonomicky navrhnutý vak má široký strih a jedinečné elastické vložky z džersejovej bavlny na bokoch a ramenách, ktoré umožňujú dieťaťu voľnejší pohyb a pohodlie počas spánku.
Vak na spanie Sheeting 2,5 TOG je ideálny na udržanie tepla pre dieťa počas noci v miestnostiach s teplotou 17–23 °C. Hodnota 2,5 TOG znamená, že pri používaní tohto výrobku nie sú potrebné ďalšie prikrývky v postieľke, čo z neho robí možnosť bezpečného spánku. Rodičia si môžu byť istí, že priedušné organické prírodné vlákna pomáhajú regulovať teplotu dieťaťa a zabraňujú prehriatiu. Rodičia sa môžu riadiť izbovým teplomerom ZDARMA a príručkou What to Wear (Čo si obliecť), ktoré sú súčasťou výrobku, a vhodne pod ne navrstvovať vrstvy, aby ich dieťa zostalo v teple.
Zvonovitý tvar je vhodný pre rastúce bedrové kĺby a dvojcestný zips umožňuje ľahký prístup na rýchlu nočnú výmenu plienky. Všetky látky ergoPouch sú farbené netoxickými farbami na báze vody a dodávajú sa v trendových potlačiach a farbách, ktoré sa hodia do každej detskej izby. Všetky potlače sú navrhnuté priamo v ergoPouch.
Spací vak Sheeting spĺňa všetky bezpečnostné normy v Austrálii a na Novom Zélande a je preskúmaný Asociáciou pre ekzémy v Austrálii ako výrobok šetrný k pokožke.
Vlastnosti: organická bavlna s certifikátom GOTS priedušné prírodné vlákna hodvábne hladký počet vlákien 400 elastické bočné panely zvonovitá spodná časť spanie s vystretými rukami hodnotenie TOG pre teplo zapínanie na zips dvojcestný zips certifikovaná netoxickosť šetrné k pokožke nie sú potrebné žiadne prikrývky možno prať v práčke
Ako používať: 1. Vak na spanie položte na rovný, nízky povrch s otvoreným zipsom. 2. Položte dieťa na vrch vaku. Ruky vložte do rukávov a nohy zastrčte do vaku a zapnite zips. 3. Ak chcete dieťaťu vymeniť plienku alebo ho ochladiť, rozopnite zips zo spodnej časti vaku, aby ste uvoľnili nohy a spodnú časť trupu. Po skončení práce zips opäť zatvorte. 4. Podľa potreby pod ňu navrstvite teplú vrstvu. 5. Ak chcete získať názorný návod, ako sa to všetko spája, pozrite si naše video Ako používať spací vak. 5. Vždy uspávajte dieťa v bezpečnom prostredí.

Materiál: Vonkajší materiál: 100% organická bavlna Bočné panely: 95% organická bavlna / 5% elastan
Starostlivosť: Jemné pranie v práčke v studenej vode v jemnom pracom prostriedku. Neodmáčajte ani nebielte. Sušte v sušičke na nízkej úrovni. Žehliť za mierne horúca. Možno čistiť v čistiarni (P).
Značka ergoPouch je austrálska spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába zavinovačky, spacie vaky, overaly pre deti. Spoločnosť bola založená v roku 2009 nevyspatou mamou Alinou Sack. Vďaka prvému vaku, ktorý si sama ušila, zmizol problém s prebdenými nocami. Alina sa rozhodla podporiť ďalšie mamičky v boji za zdravý spánok a vývoj bábätiek. Všetky produkty značky ergoPouch sú vyrobené z prírodných, priedušných vlákien, ako je organická bavlna a bambus. Dizajny majú ergonomické tvary, ktoré umožňujú zdravý vývoj a rast dieťaťa. Produkty boli oficiálne uznané Medzinárodným inštitútom pre dyspláziu bedrového kĺbu ako produkt „zdravý pre boky“. Celý sortiment je hodnotený TOG pre každú teplotu a ročné obdobie. ErgoPouch je oceňovaná značka v Austrálii a produkty spoločnosti sa predávajú po celom svete.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.