Elektrický krb Bimar HFP 10

Značka: BIMAR

Štýlový nástenný elektrický krb Bimar HFP10 s diaľkovým ovládaním je moderným výtvorom v dizajne, ktorý sa hodí do každého interiéru

199,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Elektrický krb Bimar HFP 10

ce3fd801-1119-49a7-b083-5d634dc39160

Hlavný popis produktu

Štýlový nástenný elektrický krb Bimar HFP10 s diaľkovým ovládaním je moderným výtvorom v dizajne, ktorý sa hodí do každého interiéru. Realistický vzor ohňa s tlejúcimi polenami, mramorovými kamienkami a rýchlym ohrevom vás pozýva snívať a relaxovať. Tento elektrický krb je nielen atraktívnym ale aj užitočným doplnkom vašej domácnosti, nakoľko má zabudovaný teplovzdušný ventilátor s dvoma úrovňami ohrevu – 1000 a 2000W. Pomocou časovača, nastaviteľného termostatu či týždenného programovania si jednoducho nastavíte požadovanú činnosť krbu. Displej zobrazujúci všetky funkcie sa po dokončení programovania sám vypne. Nespornou výhodou oproti klasickým krbom je jeho čistota, nezanecháva žiadny popol ani sadze a naviac nie je potrebné skladovať drevo.
Atmosféra tlejúceho dreva je dokonalým doplnkom pohodového zimného večera. Okrem rodinnej pohody si môžete krb Bimar HFP10 vychutnávať napríklad aj pri romantických chvíľach so svojim partnerom.

Charakteristika a technické údaje:
Nástenný elektrický krb s ventilátorom, ktorého ohnisko simuluje horiaci plameň s ozdobnými polenami a mramorovými kamienkami
Predná časť z tvrdeného skla,
Kovové telo
Elektronické ovládanie a diaľkové ovládanie
Teplovzdušný ventilátor 1000 W / 2000 W
Nastaviteľný izbový termostat
Časovač
Týždenný programátor
Nezávislý efekt krbu s nastavením jasu plameňa (5 intenzít)
Displej zobrazuje všetky funkcie: po dokončení programovania sa sám vypne
Ohnisko s bielymi kamienkami a polenami podobnými drevu
Napájanie: 220-240V, 50Hz
Max. príkon: 2000 W
Hmotnosť: 10,5 kg
Rozmery: 725x400x115 mm

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.