Elektrický krájač potravín Ritter Lupo 13

Značka: RITTER

Elektrický krájač potravín Ritter Lupo13 je prvý prístroj z nového „profesionálneho“ produktového radu nemeckej značky Ritter

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Elektrický krájač potravín Ritter Lupo 13

b0267d2d-a5db-4ab9-80ce-92fe9bda7746

Hlavný popis produktu

Elektrický krájač potravín Ritter Lupo13 je prvý prístroj z nového „profesionálneho“ produktového radu nemeckej značky Ritter. Svojím precíznym spracovaním a nadčasovou estetikou nastavuje nové hranice pre všetkých svojich nástupcov.
Dobré jedlo si zaslúži dobrú prípravu, pretože len tak si môžete čerstvé suroviny vychutnať naplno. Silná nemecká precíznosť pri príprave, robí z jedla luxusný predmet. Nemusí toho byť viac, nemusí to byť zložité, len to musí byť perfektne pripravené.
Precízny krájač Lupo13 z vás urobí majstra chutí! Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu je odolný a robustný, ideálny pre intenzívne použitie v poloprofesionálnom prostredí.

S výkonným, bezúdržbovým kondenzátorovým motorom, presným 19 cm nožom a unikátnou motorovou hlavou nareže krájač Ritter všetko od tenkých plátkov šunky až po dokonale rovný chlieb. Vďaka jemnému nastaveniu hrúbky rezu, ktorá dosahuje až 22 mm, máte plnú kontrolu nad každým plátkom.
Celokovová konštrukcia krájača potravín Ritter Lupo13 a veľké odnímateľné kovové sane zaručujú nielen odolnosť, ale aj jednoduché čistenie a manipuláciu. Bezpečnostné prvky vrátane bezpečnostného spínača zaisťujú bezrizikovú prevádzku.

Charakteristika a technické vlastnosti:
celokovová konštrukcia, naklonená
strieborná metalíza
jedinečná hlava motora
kruhový kryt noža
extra veľký hladký nôž na šunku a klobásu s priemerom 19 cm
výkonný, obzvlášť tichý, bezúdržbový kondenzátorový motor
jemné nastavenie hrúbky plátku do cca 22 mm
bezpečnostný spínač
kovové sane s hladkým chodom – veľké a odnímateľné
dĺžka pohybu saní cca 25,5 cm
jednoduché čistenie
230-240 V, 170 W, pracovný cyklus 10 min
TÜV-Rheinland/GS, bezpečnostná kategória 1, CE
rozmery: šírka 32,5 cm výška 26,5 cm hĺbka 41,0 cm
hmotnosť: cca 6,5 kg
vyrobené v Nemecku

Ritter založil v roku 1905 Franz Ritter. Odvtedy firma vyvíja a vyrába stolové a zabudované domáce spotrebiče, ktoré uľahčujú každodenný život v kuchyni. Spoločnosť vyvíja, navrhuje a vyrába pod vedením Michaela Schüllera výlučne v Gröbenzell pri Mníchove. Filozofia spoločnosti je postavená na vysokej úrovni kvality.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.