ECO BY NATY Obrúsky vlhčené bez vône splachovateľné 56 ks

1×56 ks

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
3,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ECO BY NATY Obrúsky vlhčené bez vône splachovateľné 56 ks 1×56 ks

X008753

Hlavný popis produktu

Miminka potrebujú špeciálnu starostlivosť. A to hlavne pri častom prebaľovaní. Nie je vždy ľahké udržať naše maličké v čistote, obzvlášť na cestách alebo pri zhone, kedy nemáme po ruke kohútik a čistú vodu. Vlhčené obrúsky sú preto nepostrádateľnou výbavou takmer každej mamičky. A pretože je detská pokožka naozaj citlivá, je vhodné používať jemné obrúsky bez parfumácie, ktoré dieťatko nebudú drieť.

Obrúsky Eco by Naty sú extra silné, ale vďaka výťažku z harmančeka zároveň jemné k detskej pokožke. Neobsahujú chlór, umelé farbivá, parfumy, parabény, ftaláty ani alkohol. Ich pravidelné používanie pôsobí preventívne proti zapareninám a zanecháva detský zadoček jemný a hebký.

Ekologické obrúsky Naty sú vyrobené z 99,5% z prírodných zdrojov a sú úplne rozložiteľné a kompostovateľné. Obsahujú 98,4 % vody a iba za 12 týždňov sa kompletne rozložia.
Tieto obrúsky s nápisom "flushable" na obale sú navyše 100% rozložiteľné vo vode, nezanechávajú vo vode žiadny odpad. Preto je možné ich bezpečne splachovať do toalety.

Nesú certifikácie "OK Biobased" a "home OK COMPOST" od organizácie Vincotte, ktoré potvrdzujú použitie obnoviteľných zdrojov pri výrobe a ich 100% kompostovateľnosť. Tiež boli testované pre obnoviteľnosť podľa ASTM D6866. ASTM je nezávislá nezisková organizácia stanovujúca medzinárodné štandardy pre materiály, produkty, systémy a služby.

Vlhčené obrúsky Eco by Naty získali certifikáciu Ecocert ako prírodné a organické. Všetky produkty Eco by Naty majú značku V-Label. V-Label je medzinárodne uznávaný, registrovaný symbol pre označovanie vegánskych a vegetariánskych produktov a služieb.

Obsah balenia: 56 ks


Zloženie:

Voda, glukonolaktón (z rastlín), výťažok z listov Aloe, kvetinová voda Harmanček, kyselina citrónová (z rastlín), propanediol (z rastlín), caprylyl/capryl glukozid (z rastlín), benzoát sodný, glukonát vápenatý, sorban drasel .
zložky pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.