Eco by Naty Dámske materské vložky po pôrode

1×10 ks , popôrodné vložky

Z prírodných materiálov, certifikované, nebielené chlórom a vhodné pre citlivú pokožku v období po pôrode a v šestonedelí. Vnútorná vrstva z organickej bavlny. Celkový obal aj obaly jednotlivých vložiek sú z certifikovanej 100% kompostovateľnej fólie vyrobenej z obnoviteľných rastlinných materiálov.

5,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Eco by Naty Dámske materské vložky po pôrode 1×10 ks , popôrodné vložky

X023027

Hlavný popis produktu

Obdobie po pôrode av šestonedelí je pre ženu náročné. Telo si na rolu matky potrebuje zvyknúť. Počas prvých dní sa stretnete s popôrodným krvácaním, ktorým sa telo čistí. Budete preto potrebovať špeciálne pôrodnícke vložky. Chcete využívať také, ktoré nie sú plné chémie, sú z prírodných materiálov a samozrejme spoľahlivé a príjemné? Vyskúšajte pôrodnícke vložky Eco by Naty.
V čom vynikajú eko popôrodné vložky Eco by Naty nad tými bežnými?
sú vyrobené z prírodných materiálov a 100% rozložiteľné, a to vrátane obalov
vnútorná vrstva dotýkajúca sa pokožky je z organickej bavlny, vonkajší plášť je z geneticky neupravovaného (GM free) kukuričného škrobu
nenájdete v nich chemikálie, umelú hmotu, latex ani parfumy a nie sú bielené chlórom
neobsahujú živočíšne zložky a nie sú testované na zvieratách
100% kompostovateľné obaly z obnoviteľných prírodných materiálov.
Pokiaľ do vášho života práve vstúpilo bábätko, máte určite plné ruky práce. Venovať by ste sa však mali aj sebe. Hlavne v prvých dňoch po pôrode budete pravdepodobne silnejšie krvácať, čo bežné menštruačné vložky nebudú schopné zvládnuť. Vhodnejšie je používať pôrodnícke vložky, ktoré sú silnejšie, dostatočne dlhé a rýchlejšie zvládnu odvádzať tekutinu.
Hoci by popôrodné vložky mali byť extra jemné, konvenčné produkty bežne obsahujú plast, sú bielené chlórom a môžu obsahovať ďalšie škodlivé látky. Oproti tomu ekologické pôrodnícke vložky Eco by Naty sú kompletne z rastlinných materiálov, neobsahujú žiadne chemické látky, farbivá ani parfumy. Vďaka svojmu 100% prírodnému zloženiu sú navyše ľahko rozložiteľné. Nezaťažujú ľudské telo ani životné prostredie. Samozrejme sa môžete spoľahnúť na ich skvelú funkčnosť a priedušnosť, ktorá vám maximálne spríjemní prvé dni po narodení vášho bábätka.
Popôrodné vložky Eco by Naty môžete využívať nielen v šestonedelí, ale aj v prípade, že trpíte silnejšou menštruáciou a bežné vložky vám v prvých dňoch neposkytujú dostatočnú ochranu.
Určite vás poteší, že celkový obal aj obaly jednotlivých vložiek sú z certifikovanej 100% kompostovateľnej fólie vyrobenej z obnoviteľných rastlinných materiálov.
Vložky sa pýšia certifikáciou "OK Biobased" od organizácie Vincotte. Vincotte je jedna z najviac náročných svetových neziskových organizácií, ktorá týmto potvrdzuje veľké množstvo použitých obnoviteľných surovín vo výrobe vložiek.
Vložky sú tiež testované pre obnoviteľnosť surovín podľa ASTM D6866. ASTM je nezávislá nezisková organizácia stanovujúca medzinárodné štandardy pre materiály, produkty, systémy a služby.
Všetky produkty Naty majú aj značku V-Label. V-Label je medzinárodne uznávaný, registrovaný symbol pre označovanie vegánskych a vegetariánskych produktov a služieb.
Vložky sú s krídelkami.
Zloženie: Buničina (spôsob výroby: airlaid), organická bavlna, PLA polyetylén (biologicky rozložiteľná fólia), bezfarebný silikónový papier, viskóza, lepidlo na zdravotnícke použitie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.