BEBELO MILK 2

1×600 g (2 vrecká 300 g), následná dojčenská mliečna výživa

Značka: BEBELO

Následná dojčenská mliečna výživa v prášku pre deti vo veku 6 – 12 mesiacov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

7,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BEBELO MILK 2 1×600 g (2 vrecká 300 g), následná dojčenská mliečna výživa

X024313

Pre správny rast a podporu imunity

Obsahuje vápník a vitamin D, potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí, železo, zinek, vitamin C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému.

Benefity: komplexné a vyvážené zloženie, ktoré maximálne zohľadňuje špecifické výživové potreby detí.

Hlavné výhody: DHA, nukleotidy, železo a probiotiká.²

Určené pre: deti od ukončeného 6. mesiaca.

Typ produktu: pokračovacia dojčenská mliečna výživa.


Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy.¹  

Základom mliečnej výživy BEBELO® je vysoko-kvalitné mlieko z Francúzska. Pochádza výlučne z fariem, ktoré spĺňajú kritériá takzvanej "zelenej karty" (Charte des Bonnes Pratiques d'Ělevage). To znamená, že proces výroby mlieka je dôkladne kontrolovaný, pasúce sa zvieratá majú zabezpečené optimálne životné podmienky a ochrane životného prostredia a úsporám energie sa venuje prísna pozornosť.


Prečo si vybrať BEBELO® MILK 2

  • Obsahuje DHA, nukleotidy, železo a probiotiká.²
  • Žiadny palmový olej.
  • Vyrobené vo Francúzsku s maximálnym rešpektom k deťom a prírode.

Vývoj mozgu

Pokračovacie mlieka BEBELO® obsahujú optimálny pomer nenasýtených mastných kyselín.

Správny rast

Mlieko BEBELO® je zdrojom vápnika a vitamínu D, ktoré sú dôležité pre správny rast a vývoj kostí. 

Imunita

Železo je dôležité pre tvorbu červených krviniek a hemoglobínu a prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Mlieka BEBELO® obsahujú železo vo forme mikrokapsúl Lipofer®.

Probiotiká

Baktéria mliečneho kvasenia Bifidobacterium lactis je podobná baktériám, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku a tráviacom trakte plne dojčených detí.Vyrábame bez palmového oleja

Milujeme zvieratá a prírodu a v žiadnom prípade nepodporujeme odlesňovanie dažďových pralesov, ktoré spôsobuje rozširovanie plantáží palmy olejnej. Veríme, že aj malý prínos od každého z nás môže znamenať veľké veci. Žiadne mlieka BEBELO® neobsahujú palmový olej.

 


Aké proteiny obsahuje pokračovacie mlieko BEBELO®?

V mlieku rozlišujeme 2 druhy proteinov: srvátka a kazeín. Srvátka je ľahko stráviteľná, mál sýtiacia a nerozpustná bielkovina, kazeíny sú pomalšie stráviteľné a preto dobre zasýtia.

Ideálny pomer kazeínu a srvátky odporúčaný odborníkmi na výživu je 35:65³ (ako v materskom mlieku) a BEBELO® mlieka sú tomuto pomeru približné.  Výsledkom je dojčenská výživa, ktorá je čo najviac podobná materskému mlieku a je veľmi dobre stráviteľná.⁴

Čo sú nukleotidy?

Nukleotidy sú prirodzenou súčasťou materského mlieka. Sú stavebnými kameňmi nukleových kyselín DNA a RNA.

Prečo je BEBELO® balené v kartónových krabiciach?

Myslíme na prírodu a vaše pohodlie, jednoduchosť prípravy a udržateľnosť boli pre nás dôležité pri výbere obalov. Všetky časti obalu je možné zložiť na minimálnu veľkosť a vytriediť do odpadu.Zloženie:

Zložky rekonštituovaného produktu: rastlinné tuky (slnečnicový olej, kokosový olej, repkový olej, sójový olej), demineralizovaná sušená srvátka (z  mlieka), odstredené mlieko, maltodextríny, laktóza (z mlieka), minerály (fosforečnan vápenatý, citrát draselný, chlorid sodný, síran horečnatý, hydroxid draselný, chlorid sodný, síran horečnatý, hydroxid draselný, chlorid vápenatý, mikroenkapsulované železo (kukuričný škrob, difosforečnan železitý, slnečnicový  lecitín), síran zinočnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, síran meďnatý, síran manganičitý, citrát vápenatý), rybí olej (mlieko, sója), olej z Mortierella alpina  (mlieko), emulgátor (sójový lecitín), cholínchlorid, L-fenylalanín, vitamíny (L-askorbát sodný, nikotínamid, DL-alfa-tokoferol, D-pantotenát vápenatý, retinyl palmitát, fytomenadión, thiamin-hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavín, kyanokobalamín, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín), antioxidanty (askorbol palmitát, tokoferoly) (sója), taurín, nukleotidy (cytidín 5'-monofosforečnan, uridín 5'- monofosforečnan, adenozín 5'- monofosforečnan, inozín 5'- monofosforečnan, guanozín 5'- monofosforečnan), L-tryptrogán, baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium lactis, 10 8 CFU/100 g prášku v čase výroby), inozitol, L-karnitín. Alergény: mlieko, rybí olej, sója. Balené v ochrannej atmosfére.


Ako správne pripraviť mlieko BEBELO®

Sterilizujte všetok použitý riad a  prevarte pitnú detskú vodu. Nechajte ju vychladnúť na približne 40 °C.  Nalejte príslušné množstvo prevarenej vody (pozri tabuľku na obale) do sterilizovanej fľaše.

Pridajte príslušné množstvo prášku do fľaše s vodou (pozri tabuľku na obale). Fľašu uzavrite a dôkladne pretrepte vo vertikálnej aj horizontálnej polohe, aby sa prášok rozpustil. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku.

Pred podávaním skontrolujte teplotu mliečnej zmesi kvapkaním na vnútornú stranu zápästia a ihneď podajte.

Pripravte si stravu bezprostredne pred podávaním. Nepoužitú dávku zlikvidujte.

Varovanie


Dávkovanie

Toto je orientačné odporúčané dávkovanie. Každé dieťa má iné potreby, preto dávkovanie vždy konzultujte s pediatrom. 1 zarovnaná odmerka = 4,5 g prášku.


Dôležité upozornenia:

Materské mlieko je svojím zložením a kvalitou najprirodzenejšou výživou dojčiat, preto má prednosť. BEBELO® 2 je počiatočná dojčenská mliečna výživa vhodná na kŕmenie dojčiat od 6 mesiacov veku. Pre zdravie detí je dôležité prísne dodržiavať pokyny na prípravu a odporúčania. Prípravok môže byť použitý iba na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v medicíne, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa.

Zastúpením svojich živín a ich kvalitou je materské mlieko najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou pre dojčenskú výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie až do veku 6 mesiacov dieťaťa a ak je to možné, pokračujte v dojčení až do veku dvoch rokov. Prechod na dojčenské mlieko má v porovnaní s dojčením taktiež zvýšené finančné a sociálne dopady. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nezvratné.


¹ Dojčenie je pre dojčatá najlepší spôsob výživy. Materské mlieko je pre výživu novorodencov a dojčiat najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou. Počiatočná dojčenská výživa by mala byť používaná na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

² V súlade s legislatívnymi požiadavkami na zloženie pokračovacej dojčenskej výživy.

³ Pomer je daný požiadavkami legislatívy pre všetky pokračovacie dojčenské mlieka.

⁴ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4882692/


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.