Dr. Browns Fľaša ružová 2 ks

2×250 ml, detské fľaše

Dojčenská fľaška navrhnutá lekárom prináša unikátny patentovaný systém optimálneho prisávania vzduchu.

Varianty podľa farby
15,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Dr. Browns Fľaša ružová 2 ks 2×250 ml, detské fľaše

X52982

Hlavný popis produktu

Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín v materskom mlieku alebo v inej tekutine. Nedochádza k tvorbe vákua, čo napomáha znížiť nepríjemný vnútroušný tlak. Kontrolovaný prietok zabezpečuje, že dieťa sa kŕmi svojím vlastným tempom.

Používanie fľašky bez vnútorného ventilu

Niektorým rodičom vyhovuje možnosť odstrániť ventilovú vložku, keď bábätko dosiahlo určitý stupeň zrelosti v kŕmení. Bez ventilu umožňujú fľaše Options+ kŕmenie podobné väčšine fliaš s odvzdušňovaním cez cumlík. Vnútorný ventil aj silikónový cumlík sú navrhnuté tak, aby poskytovali plynulý prietok mlieka. Dr.Brown´s cumlíky sú vyrobené z veľmi mäkkého, vysokokvalitného silikónu, neobsahujú BPA. Jednotlivé stupne cumlíkov sa odlišujú v prietoku.

Obsah balenia:

2× plastová úzka dojčenská fľaša (bez BPA) 250 ml

2× silikónový cumeľ, stupeň 1

1× dvojdielny patentovaný vnútorný ventil

1× kefka na čistenie

Univerzitná štúdia cielená na zisťovanie hladín živín v materskom mlieku a kŕmením rôznymi dojčenskými fľašami (počas kŕmenia trvajúceho 20 minút) preukázala, že fľaše Dr.Brown´s pomáhajú zachovávať úroveň dôležitých živín. Systém s ventilmi znižuje zmiešavanie mlieka so vzduchom a tvorbu bublín v mlieku, ktorou ľahko dochádza k strate živín v mlieku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.