Dr. Brown’s Cestovné uzávery na fľaše Wide-Neck

1×2 ks

Značka: DRBROWN´S
Cestovné uzávery vhodné pre všetky Dr.Brown´s Wide-Neck dojčenské fľaše. Spoľahlivo uzatvárajú fľašky počas prepravy či skladovania materského alebo dojčenského mlieka.
Na sklade v eshope
3,99
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X56129 ADC

Cestovné uzávery vhodné pre všetky Dr.Brown´s Wide-Neck dojčenské fľaše. Spoľahlivo uzatvárajú fľašky počas prepravy či skladovania materského alebo dojčenského mlieka. Balenie obsahuje 2ks. BPA free.

Spôsob použitia

Na uzatvorenie dojčeneckej fľašky počas prepravy či skladovania materského alebo dojčenského mlieka.

Upozornenia na zachovanie bezpečnosti a zdravia vášho dieťaťa: Výrobok má byť používaný len pod dohľadom dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumeľ/náustok na upokojenie dieťaťa. Kontinuálne a dlhodobé satie tekutín môže spôsobiť zubný kaz. Pred kŕmením vždy skontrolujte teplotu tekutiny. Na zohrievanie fľaše nepoužívajte mikrovlnnú rúru, počas ohrevu výživy vzniká nebezpečenstvo nerovnomerného zohriatia (so studenými a horúcimi časťami). Otestujte pevnosť cumľa zatiahnutím za jeho koniec do všetkých strán. Cumeľ vymeňte ihneď, ak vykazuje akékoľvek známky opotrebovania. Keď cumlíky nepoužívate, nenechávajte ich na priamom slnečnom svetle. Pred použitím umyte všetky časti. Celé príslušenstvo dojčenských fliaš Dr.Brown´s je vhodné do umývačky riadu – použite hornú časť. Nenechávajte dieťa zaspávať s fľaškou v posteli alebo piť príliš dlho. Ak dieťaťu necháte fľašu mimo pravidelného kŕmenia a dlhšie ako je nevyhnutné na nakŕmenie, alebo zaspáva s fľašou (s iným obsahom ako s vodou), môže to zapríčiniť alebo prispieť k rozvoju včasného zubného kazu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.