DIAMizin FORTE

1×75 tbl, výživový doplnok

Značka: SIMPLY YOU

Výživový doplnok, ktorý má silnejšie a účinnejšie zloženie obohatené o extrakt morušovníka, chróm a vitamíny B6, B12 a B9, vďaka ktorým DIAMizin FORTE spoločne s extraktom Gymnema sylvestre pomáha udržiavať správnu hladinu glukózy v krvi, prispieva k zníženiu chuti na sladké a zlepšuje využitie glukózy v tkanivách, čiže priaznivo ovplyvňuje tzv. inzulínovú rezistenciu[1]. Komplexné zloženie prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu. 1-extrakt z Gymnema sylvestre

17,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: DIAMizin FORTE 1×75 tbl, výživový doplnok

X015978

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok, ktorý má silnejšie a účinnejšie zloženie obohatené o extrakt morušovníka, chróm a vitamíny B6, B12 a B9, vďaka ktorým DIAMizin FORTE spoločne s extraktom Gymnema sylvestre pomáha udržiavať správnu hladinu glukózy v krvi, prispieva k zníženiu chuti na sladké a zlepšuje využitie glukózy v tkanivách, čiže priaznivo ovplyvňuje tzv. inzulínovú rezistenciu[1]. Komplexné zloženie prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu. 1-extrakt z Gymnema sylvestre. 

DIAMizin FORTE:
- pomáha udržiavať správnu hladinu glukózy v krvi,
- prispieva k zníženiu chuti na sladké,
- zlepšuje využitie glukózy v tkanivách,
- priaznivo ovplyvňuje tzv. inzulínovú rezistenciu,
- prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu.

Balenie DIAMizin FORTE obsahuje 75 tabliet, určených na vnútorné použitie, potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Pre rýchlejší nástup účinku sa odporúča dávkovanie 3x denne 1 tableta pred jedlom, na udržanie účinku 2x denne 1 tableta. Neprekračovať odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený osobám do 20 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektorú z obsiahnutých zložiek. Súčasné použitie s antidiabetikami je potrebné konzultovať so svojím lekárom či lekárnikom. DIAMizin FORTE je potrebné uchovávať mimo dosahu detí. Skladovať v suchu a tme pri teplote 15–25 °C. Nevystavovať ani krátkodobo vyšším teplotám a slnečnému žiareniu. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.