Hlavný popis produktu

Pleťový čistiaci gél s morskou riasou a extraktom z uhorky okamžite osvieži pleť. V jedinom kroku odstráni make-up, zbaví pleť nečistôt a zanechá ju krásne jemnú. Hydratačný umývací gél zároveň dodá pleti pocit komfortu a hĺbkovej hydratácie. Užite si tak každý deň čistenie a odlíčenie pleti, ktoré budete milovať. Vaša pleť zostane na pohľad svieža a rozjasnená, na dotyk krásne jemná a získa potrebnú hydratáciu

Upozornenie

Dodržiavajte pokyny na obale: Vždy si dôkladne prečítajte návod na použitie, varovania a odporúčania uvedené na obale produktu alebo v priložených dokumentoch.

Informácie o výrobcovi a zodpovednej osobe: Ak máte akékoľvek otázky ohľadom výrobcu, zodpovednej osoby alebo súladu výrobku, kontaktujte naše call centrum.

SKU
X007805