CHICCO Kočík športový Ohlala3 - Sloth in space

1×1 ks

Značka: CHICCO
Chicco Ohlala 3 je super-ľahký športový kočík, homologizovaný od narodenia do 15 kg.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

156,99
Doprava zadarmo

O produkte

X53253

Moderný, trendy a príjemný pre dieťa - pri prechádzkach nemôžete zostať bez povšimnutia. Po zložení je ultra-kompaktný, ľahšie sa s ním jazdí vďaka úplne novým kolesám a je mimoriadne funkčný, preto je pre rodičov dokonalým spojencom.

Zasnená grafická edícia Sloth in space na mäkkej a priedušnej látke s veselými vzormi. Uleťte si až do vesmíru na vlne predstavivosti a fantázie.

Super-ľahký!

Je tak ľahký – iba 4,2 kg - že ho jednoducho zdvihnete aj jedným prstom! Madlo je možné použiť ako rúčku na prepravu kočíka v zloženom stave. Ultra-kompaktný Chicco Ohlala 3 sa po zložení stáva veľmi kompaktným a kočík môžete plynulo zložiť a rozložiť iba jednou rukou.

Pohodlná jazda Vďaka spojenej rukoväti sa kočík Ohlala 3 veľmi ľahko ovláda a skladá iba jedným pohybom. Pohodlie v každej situácii Predlžiteľná strieška s UV 50+ so skrytým zipsom, plne sklopiteľné sedadlo, nastaviteľné do rôznych polôh a nastaviteľná opierka nôh predstavujú dokonalé riešenie pre všetky potreby dieťaťa.

Trendy na cestách. Nová trendová kolekcia predstavuje úplne nové textílie a autentické detaily ako je farebná konštrukcia kočíka, nový strih a nová látka. Poťah je možné ľahko zložiť a vyprať. Nezastaviteľné dobrodružstvá Chicco Ohlala 3 má väčšie a tvrdšie kolesá ako model predtým, takže jazda po nerovnom teréne je jednoduchšia.

Teraz nemáte žiadne obmedzenia, so svojím dieťaťom ste nezastaviteľní a môžete ísť kamkoľvek.

Technické parametre:

- Rozmery rozloženého kočíka: 47 x 81 x 101 cm

- Rozmery zloženého kočíka: 47 x 30 x 72 cm

- Hmotnosť: 4,2 kg - Nosnosť: 15 kg

- Súčasťou balenia je pláštenka, polstrovanie popruhov a priestranný košík.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.