CHICCO Autosedačka Oasys 2-3 FixPlus Evo Jet Black (15-36 kg)

1×1 ks

Značka: CHICCO
Autosedačka Chicco Oasys 2-3 FixPlus Evo, je priestranná a pohodlná autosedačka pre deti s váhou od 15 do 36 kg, ktorá rastie spolu s vaším dieťaťom.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
194,99
Doprava zadarmo

O produkte

X53243

Vlastnosti:

- Autosedačka Oasys 2-3 FixPlus Evo je schválená podľa normy ECE R44 / 04 pre skupinu 2 a 3 (pre deti s váhou od 15 do 36 kg - cca 3 - 12 rokov).

- Vďaka systému FixPlus je možné autosedačku ukotviť k sedadlu vozidla pomocou systému Isofix pre ešte väčšie bezpečie vášho dieťaťa.

- Autosedačka je polohovateľná do 4 pozícií pre maximálne pohodlie počas jazdy. Polohovanie je jednoduché, pomocou centrálneho ovládača.

- Oasys 2-3 Fix Plus Evo rastie s vaším dieťaťom vďaka nezávisle nastaviteľnej opierke chrbta smerom do výšky i šírky. Vďaka tomu je autosedačka vždy prispôsobená aktuálnemu vzrastu vášho dieťaťa a je teda bezpečnejšia.

- Nastavenie veľkosti autosedačky je veľmi jednoduché, dobre viditeľné a ľahko prístupné. - Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti je autosedačka Oasys 2-3 FixPlus Evo doplnená o špeciálne zariadenie pre vedenie bezpečnostného popruhu Safe Pad, ktoré o 30% znižuje tlak na krk a hrudnú kosť dieťaťa v prípade čelného nárazu.

- O pohodlie dieťaťa sa stará ergonomicky tvarované sedadlo, ale aj polstrovaný a priedušný poťah sedačky.

- Súčasťou autosedačky je aj praktický držiak na nápoje, ktorý je možné pripojiť z oboch strán sedačky.

- Poťah je jednoducho snímateľný a prateľný v práčke na 30 °C. Rozmer balenia a špecifikácie: - Váha: 7,9 kg - Rozmer: 47-53 cm x 66-84 cm x 41 cm (Š x V x H)


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.