Cestovná mini práčka Camry CR 8052

Značka: CAMRY

Cestovná mini práčka Camry CR8052 s odstredivkou 2v1 vám umožní starať sa o svoje oblečenie, keď cestujete: v letnej rezidencii, na školskom internáte alebo v kempingu

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Cestovná mini práčka Camry CR 8052

d72c55e5-1c25-4f87-acd8-b349b557d6ca

Hlavný popis produktu

Cestovná mini práčka Camry CR8052 s odstredivkou 2v1 vám umožní starať sa o svoje oblečenie, keď cestujete: v letnej rezidencii, na školskom internáte alebo v kempingu. Malá veľkosť zariadenia uľahčuje jeho prepravu, čo je veľmi užitočné, keď musíte vziať so sebou veľa vecí. Model CR8052 má dve samostatné komory: jednu určenú na pranie oblečenia (do 3 kg) a druhú na odstredenie (do 1 kg) predtým opraného oblečenie. Ponúka dva samostatné programy na pranie a odstreďovanie, môžete si tiež vybrať z programov pre normálne alebo jemné veci.
Jednoduchá obsluha a nízka spotreba vody a energie sú jej najväčšími výhodami. Potrebujete iba trochu vody, pracieho prostriedku a prístup k elektrine. Čo musíte urobiť, aby ste si užili voňavú sviežosť vášho oblečenia, je niekoľko jednoduchých krokov: vložte oblečenie do umývacej komory, nalejte teplú vodu (s teplotou najviac 50 ° C), nalejte správne množstvo pracieho prášku a práčku zapojte do elektrickej zásuvky s uzemnením. Pohodlne umiestnené gombíky a časovače programátora vám umožnia rýchlo nastaviť program. Po umytí vypustite znečistenú vodu z práčky cez vypúšťaciu hadicu a odev môžete preniesť do odstredivkovej komory. Po tom, čo sa odstredí, jednoducho oblečenie zaveste.
Ak hľadáte moderné riešenie, ako sa vysporiadať s praním oblečenia mimo domu, nemusíte hľadať ďalej! Camry CR8052 bude fungovať za všetkých podmienok!

Charakteristika a technické údaje:
Ideálne na pranie malého a jemného oblečenia
Samostatný program prania a odstreďovania
Dve samostatné komory
Nízka spotreba vody a energie
Jednoduché ovládanie
Vypúšťacia hadica
Kapacita prania: do 3 kg
Odstreďovacia kapacita: 1 kg
Umývací výkon nom./max 190W / 450W
Výkon odstreďovania nom./max 135 W / 630W
Rýchlosť odstreďovania cca 1200 ot./min.
Vonkajšie rozmery 570x350x540 mm
Vnútorné rozmery práčky 310x260x350 mm
Vnútorné rozmery odstredivky 190x190x230 mm

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.